Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vélemények a Line6 POD 2. 0-ról?

Vélemények a Line6 POD 2. 0-ról?

Figyelt kérdés
Eddigi felszerelésemhez (Ibanez GAX30, Marshall Jackhammer, voicecraft PC4200 +passzív hangfalak) szeretnék vásárolni egy korrekt kis multieffektet, az sem hátrány ,hogy jó minőségben lehet vele gépen hangot felvenni. Kis keresgetés után találtam rá erre és megszeretném kérdezni valaki tud-e ezzel a termékkel kapcsolatban valamilyen visszajelzést adni, esetleg más effektekhez hasonlítani ár/érték arányban

2012. máj. 11. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ár/érték arányú multieffekt más effektekhez képest pl zoom nekem pod floorom van de nagyjából ugyanazt tudja mint a pod 2.0 csak élő használatra jobb.
2012. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nagyon jó hangminősége van. nekem floor pod plus van de az ugyan az majdnem. a line6 oldalról tudsz letölteni beállításokat hozzá, meg fogsz lepődni.
2012. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!