Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fém húros vagy Nylon húros...

Fém húros vagy Nylon húros gitárt ajánlotok nekem? Többi lent)

Figyelt kérdés
SOHA NEM GITÁROZTAM MÉG! :/ :) De nagyon megszeretném tanulni az alapjait, csakúgy hobbi szinten! Nem akarok rockszámokat "eljátszani". Csak ilyen laza kis tábortüzes dalokat például! :) Előre is köszi! :)
2012. máj. 13. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Akkor szerintem előbb semmiképp ne fémhúros gitárod legyen. Nekem az volt és "enyhén" szétvágta az ujjam.:)
2012. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. máj. 13. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Szétvágja... és ? ha később kezd el fémhúroson akkor sem lesz másképp.Egy idő után elmúlik és rendesen megkeményedik a bőr, ha jól emlékszem nálam ez 3-4 hónapig tarthatott.
2012. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na jó most már tényleg nem tudok dönteni xD
2012. máj. 14. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél fémhúrosat. Én is azzal kezdtem, mert annak jobban tetszett a hangja. Semmi bajom. Nem is vágta annyira szét az ujjaimat mint ahogy néhányan itt írják. Eleinte én is paráztam hogy nagyon gáz lesz, beijedtem az itteni válaszoktól hogy mennyire meg fogja vágni a kis ujjaimat, és semmi bajom nincs tőle. 16/L
2012. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha most kezded akkor érdemes egy nem olyan drága gitárt választani (kb.:15-30Ft-ért)hozzá pedig nylon húrt, mert a fém húr jobban szól, de az ilyen gitárokat szét szedi és tönkre teszi. Először tanulj meg legalább 100 akkordot és utána érdemes venni egy komolyabb gitárt. (Persze én akusztikus gitárokról beszélek)Remélem segítettem. :)
2012. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És még valami, először minden húrtól fájni fog az ujjad, kb.:2-3 hétig. De utána már megszokod és nem fog fájni. :)))
2012. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!