Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét hallgatnál...

Milyen zenét hallgatnál szívesen a barátaiddal, kisebb-közepes méretű szórakozóhelyeken, egy élő zenekartól?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy bulizenekart szeretnénk alapítani és úgy gondoltuk, hogy a műsorunk összeállítása előtt tartunk egy kis közvéleménykutatást. Kérlek minél többen válaszoljatok. A segítségeteket előre is köszöntjük! :)

2012. máj. 14. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Beatles feldolgozásokat mindenképp. (Michelle, Strawberry fields forever) De nem tudom, miféle zenében gondolkodtok, milyen helyen szeretnétek zenélni...
2012. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kis színpadokon, bárokban, pubokban, igényesebb kocsmákban. :-) Hosszabb műsort szeretnénk. Mulatós zene kizárva! Zenekari felállásunk dob, basszus, gitár, szólógitár és mindenki énekel.

Mindenféle énekelhető, dallamos zenei stílusra/stílusokra fogékonyak vagyunk még olyanokra is amelynek nem ilyen az eredeti hangszerelése, szívesen dolgozunk át bármilyen zeneszámot.

Célunk, hogy az élőzenét népszerűsítve, minél több helyen felléphessünk, rendszeresen.

2012. máj. 14. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:

bulizós country-pop-ot, pl.

Alan Jackson - Long way to go,

Zac Brown Band - Chicken fried,

Blake Shelton - Footloose

Luke Bryan - Time to take my drunk ass home, Rain is a good thing

Jerrod Niemann - One more drinking song

Trent Tomlinson - Drunker than me

Diekrs Bentley - Sideways

Tracy Byrd - Ten rounds with Jose Cuervo

George Straight - Here for a good time

Chris LeDoux - Horsepower, Copenhagen

The Lacs - Wild Turkey

És szóljatok ám feltétlen, ha ilyesmi zenével felléptek ;P

2012. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 simsonos3 válasza:
Örökzöld slágereket is így teljes, 18 éves vagyok de így is tudom értékelni az ilyen zenét és úgy gondolom hog ykell is 20 szám közé 1 örökzöld( Máté Péter-Elmegyek, Republic - 16 tonna/Szállj el kismadár/Ha itt lennél velem, Beatrice - 8óra munka ) - szerintem mindenkinek van ezekhez a zenékhez egy szép emléke, ami buli közben is jól esik :)
2012. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!