Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy meghalt Michael Jackson? (Jacko)

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú.Megint egy nagy ember ment el.Én nagyon ledöbbentem mikor reggel maghalottam.
2009. jún. 26. 14:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%

De nem csak ö ment el:


Elhunyt Farrah Fawcett

62 éves korában elhunyt Farrah Fawcett amerikai színésznő.

A sztárt egy Los Angeles-i klinikán, családja és barátai körében érte a halál, helyi idő szerint nem sokkal csütörtök reggel fél 10 előtt (magyar idő szerint este fél hét előtt).



Farah Fawcett három éve küzdött rákkal. A színésznőt a Charlie angyalai című filmsorozat tette világhírűvé. A hét elején Fawcett élettársa, Ryan O'Neil még azt jelentette be, hogy feleségül veszi kedvesét. A színész azt mondta: 1982 óta vannak együtt kisebb-nagyobb megszakításokkal, van egy közös fiuk is, és végre igent mondott, amikor megkérte a kezét.


Májusban O'Neal azt nyilatkozta a People magazinnak, hogy a rák átterjedt Fawcett májára, és a kezelése lényegében véget ért. "Egy lovesztori a mienk, de nem tudom, hogyan kell ezt játszani" - utalt a 68 éves színész egykori sikerére, a Love story-ra, amelyben a szerelmét alakító Ali MacGraw rákban hal meg a filmben. " Nem akarom ismerni azt a világot, amelyben ő már nem lesz" - tette hozzá Ryan O'Neal.


Egy napon halt meg Michael jacksonnal..

Mindkettöt sajnàlom.

2009. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Tök kiakadtam, alig bírtam elhinni. Megkönnyeztem, nagyon szerettem a zenéjét.
2009. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

este olvastam a teletexten,el sem hittem...mondtam anyumnak h ez nem lehet,hogy ő ment el...és mondta,hogy de,sajnos ő ment el:(((

Igaz,én nem annyira szerettem,de akkor is nagyon megérintettet:(((

2009. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
NEM TUDOM ELHINNI!!!!!! Bárcsak egy durva vicc lenne...
2009. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

Soha nem ,,állt" olyan közel hozzám,mint énekes,de tiszteltem a zenei tehetségét és tudod mi futott át az agyamon először amikor megtudtam?

..Hogy valaki fogta-e a kezét?!...hogy vki ott volt-e vele akkor amikor szüksége lett vna rá..?!Ezt talán soha nemtudom meg..

2009. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 21:03! Senki nem fogta a kezét, soha életében... most meg hirtetlen mindenki sajnálja, képmutatók!
2009. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod az lehetséges,h soha nem fogta senki a kezét,habár nemtudom,mert nem ismertem :/..szomorú,de nem tudom ..lehet,h csak én vagyok így vele,de az h most hirtelen mindenki sajnálja azt jelenti,h az is aki eddig nem nagyon foglalkozott vele a lelke mélyén mégis szerette,tehát sztem ez nem képmutatás.
2009. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
IGEN AZ UTOLSÓ VÁLASZOLÓNAK TELJESMÉRTÉKBEN IGAZA VAN!!!ÉN SEM VOLTAM NAGY MICHAEL RAJONGÓ MIELÖTT MEGHALT SEMMIT AZ ÉGVILÁGON NEM TUDTAM ROLA ÉS EMLÉXEM NAGYON JÓ KEDVEM VOLT AZ NAP AMIKOR BEMENTEM A SZOBÁMBA TV-T NÉZNI KI VOLT IRVA HOGY ELHUNYT A POPKIRÁLY MICHAEL JACKSON EGTÉSZ NAP AZ Ö ZENÉIT NYOMATTÁK A VIVÁN!ÉS AKKOR ELKEZDED FOLYNI A SZEMEMBÖL A KÖNNY PEDIG AKKOR MÉG NEM NAGYON ISMERTEM!!!UGYHOGY SZTEM AKI IGAZÁBOL NEM NAGYON FOGALKOZOTT VELE AKKOR IS MEGVISELTE A POPKIRÁLY HALÁLA!! ÉN MINDENESETRE IMÁDOM MERT SZTEM A VILÁGON Ö VOLT A LEGJOBB NYOGODJON BÉKÉBEN!!:(
2009. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%

A Halál


Egy rideg test,

Egy élettelen élet

Egy szimpla jel

A hang megremeg

Már nem dobban a szív,

Az emlék is elvész

A vérkeringés megáll,

A lélek elszáll

Utolsó levegővétel

Nincs több vész jel

Meglátni az alagutat,

Ami a fény felé ad kiutat

Az életet itt hagyod,

Minden múlandót

Még remeg a kéz,

Még mindenki remél

Leeresztett koporsó a mélybe

A szemből kihulló, utolsó könnycsepp

Az arcon át gördül le,

És hullik a földre

Egy élet...

Aminek hirtelen lett vége

Örök csend, magány

Megfojt a talány

Szellemképek lassan,

Kirajzolódik az agyban

Egy új élet sarjad,

Míg egy másik alszik halkan.

Mélyen rejtett emlék,

Mint egy feltörő festmény.

Idilli tájak,

És összképek, mik fájnak

Már elmúlt minden,

Ő már, elment régen

Egy gyenge közhely:

Megállt az élet.

2010. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

nem akart feherboru lenni, VITILIGO-ja volt, nezzetek utana.

nala tobbet senki sem tett a szinesboru emberek egyenjogusagaert. ritka tanult,es bolcs ember volt. mikor megmertek az IQ-jat, nem emlekszem pontosan mennyi volt, de boven meghaladta az atlagot. en mindig is imadtam, a zenejen nottem fel,mindent tudok rola, es nem a mediabol taplalkozom. rengeteg emberrel talalkoztam,akik szemelyesen ismertek pl.: Farkas Attila, aki 6 even at a testore volt.

Es azt is meglehet nezni, hogy orrplasztikan kivul,semmilyen mas szepeszeti beavatkozasa nem volt. Csak az embereknek olyan nehez elfogadni, hogy egy 50 eves ferfi mar nem ugy nezett ki mint a Thriller album boritojan.

Az elso orrmutetet is azert csinaltatta,mert a terrorista apja allandoan csesztette a nagy orra miatt, de az elso orrmutet nem sikerult,mert nem kapott normalisan levegot rajta, igy azt kovette egy 2. mutet. Valoszinuleg a szervezete nem fogadta el ezt a beavatkozast, igy folyton csinositgatni akart rajta, a media miatt, ami egyre "rosszabba" tette.

Azon kivul hogy a VITILIGO nevu borbetegseg miatt feher lett, es hogy megmuttette az orrat semmi sem valtozott. Csak a media miatt hiszi mindenki hogy annyi mutete volt. Pedig valojaban nem, es ha a terrorista apja nem szekalta volna,akkor meg ennyi se lett volna.


De Michaelnek ezen kivul volt egy masik autoimmun betegsege is : a LUPUS.

2015. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!