Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jacksont klónozni...

Michael Jacksont klónozni akarják, mit szóltok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Pár hónap és nem lesz ekkora felfordulás körülötte.
2009. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Már nagyon unalmas ez a Jackson téma. Eddig mindenki letojta, most, halála után pedig istenítik. Fárasztó.
2009. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Hát igen míg élt eddig kellet volna isteniteni am nekem nem volt vele bajom
2009. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek..MÁr majdnem 1 hónapja meghalt és még mindig alig látok mást az újságokban, tv ben, sőt még a híradóban is, mint M.J-t.

Addig kell valakit szeretni amig él, és nem a halála után.Ez szánalmas...

2009. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Klónozni? Ki akarja klónozni és miért? És ki lesz a klón?

Michael Jackson kislábujja nyomába sem érhet senki!!! Jackson csak egy van és soha nem lesz tobb!!

Jó lenne, ha lemondanának errol a klón izérol is..

2009. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
HAJRÁ, ÉN AZT MONDOM KLÓNOZZÁK!
2009. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Mikor írtok már ilyet, hogy Michael Jacksonból pacalat akarnak főzni? Mit lehet még kitalálni komolyan? SZÁNALMAS!!
2009. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Annyira fárasztó már ez az egész, én nagyon szerettem Michaelt, de most hogy meghalt már nem foglalkozom vele, és direkt azért mert én úgy gondolom hogy ha már meghalt, akkor nem az ő munkáját ismerem el azzal, hogy istenítem, hanem csak a riportereknek és mindenféle vérszívóknak csinálok pézt. szerintem senkinek nem kellene semmit megvennie ami michael jacksonnal kapcsolatos, mert szerintem szándékos emberölés volt, mivel többet ér nekik most, mint élve...ha rájönnének hogy ez nincs itt, akkor talán nem történne több ilyen...
2009. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ EKKORA H***JESÉGET MÉG ÉLETEMBEN NEM HALLOTTAM Ö TÚLSÁGOSAN JÓ AHOZZ HOGY KLÓNOZZÁK AKI MEG AZT IRTÁK HOGY MIÉRT FOGLALKOZNAK ANYIT MICHAELEL ANNAK EZ A VÁLASZ:Ö VOLT A POPKIRÁLYA DE HA TE MEG DÖGLESZ SENKI SEM FOG VELED FOGLALKOZNI HA NEM TECCIK FELIS FORDULHACC TE EGY SENKIHÁZI VAGY MICHAEL JACKSONHOZ KÉPEST ENYI
2009. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
MIÉRT TE MIT GONDOLSZ? TÉGED NEM FOGNAK LESZARNI?
2009. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!