Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hohner Rockwood lx 100g Mi a...

Hohner Rockwood lx 100g Mi a véleményetek erről a gitárról? Első gitárnak tervezem. Tudom, hogy vannak ennél jobb gitárok is, de kezdésnek tervezem, ezenkívül egyik ismerősömtől venném, és Fender Frontmen 15G-vel 30e körül. Megéri?

Figyelt kérdés

2012. máj. 17. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem túl bizalomgerjesztő, de erősítővel együtt annyit megérhet, ha nincs baja.
2012. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi alapján mondod h "nem bizalomgerjesztő"? A neve alapján, vagy használtad/ismerős használta már?
2012. máj. 17. 18:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Inkább egy Squier Bullet 19 000-t az jobban megéri?
2012. máj. 17. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Drágább Hohner LP-t próbáltam már, az nem volt rossz, ez most csak így kinézetre tűnt gagyinak, de egy Bulletnél szerintem mindenképp jó lehet.

Meg kéne nézni élőben egy olyannak, aki fogott már pár hangszert...

2012. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm. Igen, egy zenész ismerősömet magammal viszem a tesztelésre :)


Egyébként még egy Cort G200 is szóba jött, mivel az is 3 single pickup-s. Ahhoz képest kb milyen lehet?


Egyébként a 90es években gyártották utoljára, így nehéz információt szerezni a lx100g-ről, csak reméltem, hogy valaki esetleg már használta régebben.

2012. máj. 17. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:

A Cort-ok nem rosszak, a Bulletnél az mindenképp jobb.

Ezt a Honert meg az ismerősöd majd tesztelje le jól, azt megmondja... :)

Ha ráérnék mostanában (sajna rohatul ZH időszak van :D) és közel lenne a dolog én is szívesen segítenék.

2012. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, Szekszárd mellett lakom. :)


Én már a vizsgáim többségét megcsináltam, és már csak 2 számvitel van vissza. Ezért is akarom elkezdeni, illetve folytatni a gitározást :)

2012. máj. 17. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!