Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit kell gitárnál figyelembe...

Mit kell gitárnál figyelembe venni?

Figyelt kérdés
Teljesen újonc vagyok gitározás szempontjából. Mit kell figyelembe venni vásárlásnál? Sajnos egy egyszerű tanuló gitárhoz se értek, hogy mi számít jónak. Le tudná írni valaki, hogy mi micsoda és mitől számít jónak és mire használják? Elég értelmetlenül fogalmaztam meg. Remélem nem okoz gondot. :$
2009. jún. 27. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Először azt kéne tudnunk hogy elektromos vagy akusztikus gitárt akarsz-e venni...
2009. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
El is felejtettem írni. Elektromos gitárra gondolok.
2009. júl. 16. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nem lehet elmagyarázni. Bemész egy boltba, elmondod hogy mennyi pénzt szeretnél gitárra fordítani, és ha jófej a boltos is, nem fog átbaszni. Egyébként annyit tudok segíteni, hogy ha kezdő vagy, érdemes egy olyan gitárt venni, amit el is tudsz adni abban az esetben ha nem jön be a gitározás. De amúgy meg jobb egy akusztikuson kezdeni, és akkor jobban tudsz orientálódni;) Ha azt akarod hogy nagyonbőven magyarázzam el, akkor írj privát e-mailt, és megbesézlhetjük;)
2009. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!