Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Curtis-nek vagy Mr. Bustanak...

BladeKnight kérdése:

Curtis-nek vagy Mr. Bustanak van-e igaza?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy Curtis le k...ázta Mr. Busta halott anyát és Busta nem mondott semmit, Curtis halott apjára, de Busta azt hiszi magáról, hogy olyan nagy legény. Szerintem ha elmenne Újpestre 5 perc se és holtan találnák meg. Még mielőtt azt hinnétek, hogy Újpesten vagy Esztergombon lakok nem ott lakom, hanem Kiskunhalason.

2012. máj. 20. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom kik ezek, de az azért valamivel rosszabb, ha lek_rvázzák valakinek a halott anyját, minthogy valaki nagy legénynek hiszi magát.

De felmerült bennem egy kérdés: mi az az EsztergomB? :D

2012. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
az Eszter gombja O:
2012. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mindkettő csicska...
2012. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen Curtisnek van igaza...mivel Újpesten született. Újpest (üzenem a sok vidékinek) a világ teteje, a földi Paradicsom. Na most Curtis újpesti, szóval nyilván neki van igaza nem Mr Bustának, aki a westergomjával próbál lazulni.
2012. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem körte k.anyázta le Busta édesanyját, hanem az a kapafogú lupó.... És ahogy a miszter mondaná: "Az összes lila majom bekaphatja.

A faszom, aki Anyukámat gyalázta."

2012. máj. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Busta egy undorító féreg szerintem! Nagynak hiszi magát,undorító gyerekes szövege van,és ha ilyen szinten beszédhibám lenne,nem rappelnék nagy közönség előtt! Amúgy meg csicska,akit simán legyaláz Curtis! Ez egyéni vélemény nem kell rajta megsértődni,és semmi közöm Újpesthez,sem Esztergomhoz! Nem ez alapján döntök,hanem stilus szerint! Busta-nak nem a stílisa a rap,merev,és nem is nyomja jól!
2012. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4/6-os most te hely alapján döntöd el ki a jobb ? hogy van ez ? Minden köcsög haljon meg aki fikázza Mr-t. Utolsó szerintem + te 1 kis fas..... csicska utolsó kis ge.... " gyerekes szövege, a zenéin mi a gyerekes ? Szerinted melyik a gyerekesebb? Mr Busta Teribe verem vagy Curtis szotyi van? Ilyen címet hogy lehet adni 1 zenének ? Curtis csak magáról meg a tárgyakról zenél ( nem mondanám zenének amit csinál mind1) Buta pedig a való életről hogy milyenek az emberek. Kérdezőnek szerintem ha elmennék hozzád te még 2 percet sem bírnál ki..... ( annak aki moderátorozik nyugodtan nyugisan csak előbb kérem hogy írják le hogy miért nem sunyiban moderátorozni ) még jövök....
2012. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy Busta nem tett semmit ? Kis fasz.. ge.. ládák. Agyatlan kis csicskák. Hallgassátok meg Busától a csodás napot 4:37-től egészen 8:46 beszél Busta Körtének... Kis önmagukat v..... bu...z...i...l..á..d..á...k. Kérdező hozzád meg oda megyek és te még 1 percig sem fogod bírni. Curtis ge... meg istenítitek kis köcsögöt mert ő újpesti. Tudjátok hogy volt Bustát felhívta egy barátja hogy az újpesti csapat edjik magasrangú embere azt kérdezte tőle ( Bustától ) hogy mi legyen Custissel és Busta mit válaszolt ? .... " Hagyd had focizzon tovább ez a gyerek.. Na ez a Mr Busta Kis kúr.... ge,... ók
2012. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egyik*
2012. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És mellesleg Custis mondta Bustának hogy k ... anyád. Ne okoskodj ki pöc---s
2012. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!