Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Tenson Nashville gitár...

A Tenson Nashville gitár megéri megvenni egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 22. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még róluk, de mivel kezdő gitárról van szó, neked is azt ajánlom amit szoktam. Ha nem tudsz vinni magaddal hozzáértő embert, hogy kipróbálja/letesztelje a gitárt, akkor maradj a megbízhatóbb bevált márkáknál, amik szinte biztos, hogy alkalmasak egy kezdőnek. Fender squier, cort, LAG. Ezeket még olcsón megkapod és általában teljesen alkalmasak első gitárnak. Persze mint minden olcsó gitárnál, ezeknél is elég gyakori a selejtes darab. Ajánlott minimum a hangszerboltost megkérni, hogy próbálja ki. Ha netről rendeled, akkor van egy kis esély rá, hogy olyat fogsz ki aminek pl. ferde lesz a nyaka vagy zörögnek a húrok itt-ott. A futárok is könnyen hazavághatnak egy hangszert... Hangszerboltos ismerőstől hallottam már érdekes dolgokat, hogy hogyan bánnak még a drágább cuccokkal is. Persze nem szándékosan, de akkor is..
2012. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!