Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit jelent az hogy "pogózni"?...

Mit jelent az hogy "pogózni"? Pl. Koncerten.

Figyelt kérdés
szerintem a fejrázás-ugrálás meg minden, szerinte mikor "fejen alul szét kell verni mindenkit".
2009. jún. 28. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A pogózás, egyszerű ide-oda ugrálást jelent. Enyhe lökdöséssel ha ott egy másik pogózó egymásnak is ugorhattok mégjob hangulatott biztosít főleg ha az egész tömeg pogózik!Vigyázat! Veszélyes mert simán agyontaposnak ha nem vigyázol
2009. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom nem éppen "enyhe lökdösésről" van ott szó hanem elég durva dolgokról... egy ismerősömnek kiütötték a fogát közben!:S de meg ne kérdezd mi értelme, mert szerintem semmi...
2009. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felénk ez lökdösés, rugdosás, egymásnak ugrálást jelent, elég durván, mindig kék-zöld lábam van ilyenek után.
2009. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legjobban a tapasztalatból lehet tanulni.Menj ki egy akármilyen punk,vagy rock koncertre,és állj meg a színpad előtt kb.középen.Meg fogod tudni.
2009. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ez szubkultúránként változik.

a skinhead meg a punk pogó az a "fejen alul szét kell verni mindenkit" kategória, de ott is felhúznak ha elesel!

a mezei rocker/metálos pogó az csak sima lökdösődés.

pl. rockerpogóban még soha semmilyen sérülést nem szedtem össze, viszont skin pogóból már jöttem vérző fejjel, de jó volt az is! :D

2009. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!