Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lett Gotye-nek ekkora...

Hogy lett Gotye-nek ekkora nézettsége?

Figyelt kérdés

A Sombebody That I Used to Know-ra gondolok, 200+ milliós nézettsége van, és ha jól rémlik a legnézettebb videó youtube-on is olyan 6-700 millió környékén jár, szóval ez a 200 millió nagyon sok.

Jó zene, én is szeretem, de azért nincs annyira benne a köztudatban, meg elég rétegzenének gondolom, klipje is mondhatni beteg, szóval ez a 200 millió nagyon meglepő.

Tudtok valamit a hátteréről, mikor robbant ez be a köztudatba, stb?



2012. máj. 24. 19:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve kiejteni a nevét hogy kell? Ha jól tudom "gotyie", csak nem annyira durva ty-vel.
2012. máj. 24. 19:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sajnos nem rétegzene, Facebookon ezt posztolják a 14 éves lányok nonstop. Bár lehet, csak divatból. Kár érte, mert tényleg jó.
2012. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

200 millió nézettséggel nem rétegzene (kb Bieber legnézettebb klipjének 1/3-a, őt meg azért mindenki ismeri, még ha nem is szeretik), de az ember azt hinné, mert azért tényleg az, csak valahogy mainstream lett.

Az meg nem kár, hogy 14 évesek is ezt hallgatják, még ha csak divatból is, legalább Gotye-nek dől a lé, nekem meg teljesen mindegy más mit hallgat.

2012. máj. 24. 23:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, annak kellene lennie, de valamiért mégsem. Vajon miért? Jó kérdés. Egyébként igaz, hadd hallgassák, nem is ez érdekel engem, hogy ki mit hallgat, inkább a mai fiatalok idegesítenek, legtöbbjüknek ( vannak kivételek persze) egy autonóm gondolata, mozdulata nincs. Na mindegy, ez már más téma.
2012. máj. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!