Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok írni egy rövid...

Tudnátok írni egy rövid összefoglalót a Beatles-ről, csak azokkal a dolgokkal, amik igazán fontosak? (a tagokról nem kell)

Figyelt kérdés

A tagokról már találtam dolgokat, igazából csak képekkel, meg 1-1 jellemző(pl hogy szóló karrierbe kezdett)

És fontos lenne még a Betlemania-ról egy kis infó.

Törire kell előadás power pointba, csak oda a legfontosabb dolgok kellenek, és mindenhol túl sok anyagot találtam.- a prezentáció kb 6-7perc lesz


Köazönöm a segítséget!

egy 8.-os lány



2012. máj. 26. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Van egy olyan pont, hogy "eredmények" A rekorder dalaikról van benne szó. Szerintem arra kéne építeni, hiszen ezekre emlékszünk leginkább.


Ha fellépsz YouTube-ra, és a keresőbe beírod, hogy "The Beatles" akkor a legnézettebb The Beatles dalokat adja ki nézettségi sorrendben. Onnan megtudhatod, hogy melyikek a legjobbak.

2012. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, csütörtökre kell, ha addig eszedbe jutna vmi, szívesen fogadom
2012. máj. 28. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!