Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » ÚRISTEN! Mit szoltok ahhoz,...

ÚRISTEN! Mit szoltok ahhoz, hogy svedorszag nyeRt? Eurovízióson?

Figyelt kérdés
Egyébként az volt a legnagyobb szemetseg, hogy mindenki a szomszedos orszagokra szavazott pl. Torok azerbajdzsanra, ir angliara, portugal spanyolra. Nem is zenei alapon dontottek. Ekezetekert bocsi

2012. máj. 27. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:

soha nem a jobb nyer az eurovizión, mindig megvan már előre a nyertes, nekem nem tetszettek a svédek és még sokan mások se akik a magyarok előtt végeztek,

amúgy elég érdekes hogy a videómegosztó portálokon a spanyolok, németek, ukránok, görögök, észtek és még sorolhatnám az országokat akik a magyart dalt dicsérik, ehhez képest ez a 24. hely nevetséges... :(

2012. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A svéd dal ugyanolyan sz@r volt mint a többi. Ez az egész már rég nem a dalokról szól, hanem a népek egymás iránt érzett szimpátiájáról. Ez csak egy felület, ahol üzennek egymásnak ha valami nem tetszik... -Ezen Mo-nak is el kéne gondolkodni, mert a tavalyi 22. és a mostani 24. helyezés inkább szólt Orbán Viktornak, mint a Compactdisco-nak.
2012. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Meg vagy lepve? Egyébként nem kéne felhúzni magunkat, ősrégi eurovíziós szokás, hogy a szomszédos ill. baráti országokra szavazunk. Ha nekünk lennének ilyenek (ti. baráti országok) akkor mi sem lennénk felháborodva, de Mo. Európában már olyan szinten le van égve, hogy a 20. helynél nem is szabad jobban reménykedni.


és pl. mi, magyarok is a svédeknek adtuk a 12 pontot, pedig túl sok közünk nincs hozzájuk, lehet, hogy mégsem volt olyan rossz az a szám.


más kérdés, h az utóbbi években Finnországtól rendre 12 pontot kaptunk a döntőben, mi pedig nekik adtunk 3-4et, vagy épp semennyit (tavaly) ezek után maximálisan megérdemeltük, amit az idén kaptunk.

2012. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem rengetegen igen is azért szavaznak mert tetszik a zene. Gondoljátok h most mindenki azon filózik hogy fuhh ez a M.O de sz*r ország hiába jó a zenéje,már nehogy rá szavazzak. Sokan sztem azt sem hol van.

És igen általában szomszédok adnak 1másnak pontot, mert ismerik egymás előadóit, hasonló a nyelv, ilyesmi.Pl én is küldtem 2 smst magyarokra, mondjuk nekem a török tetszett szal arra vagy 30-at is. Nem volt olyan rossz a Svéd csak elég uncsi sztem :D

2012. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor csináld jobban! 18 ország adott pontot az előadására, úgyhogy talán nem véletlenül nyert. Kissé ízlésficamos lehetsz, ha nem tetszett.
2012. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Sorry de úgy gondolom hogy nem kötelességem eldöntebi hogy mi tetszik és mi nem..-.-

Ami az ízlésficamot illeti nekem nem más az ÍZLÉSEM!!!!

2012. jún. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
*más az ízlésem xD
2012. jún. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Őt saccoltàk nyeresnek. Bejött. Nekem nem ez volt kimondottan a kedvencem, de ha jobban belegondolok egytől sem voltam nagyon elàjulva, viszont voltak kedvenceim. Egyébként ez egy tipikus eurovisiós dal volt. Az pedig szerintem klassz, hogy egy olyan csodabogár nyert mint Loreen!
2012. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nyert, de hogy ilyen toronymagasan, az tényleg meglepetés. Magyarország is miért nekik adott 12 pontot nem értem, bár a lakosság néhány százaléka szavazhatott csupán szerte Európában. Ez a dal nekem kb. akkora élmény, mint egy gyorséttermi összecsapott menü.
2012. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!