Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ugye hogy nem jó? Nektek sem...

Ugye hogy nem jó? Nektek sem tetszik?


2012. máj. 27. 21:14
 1/6 10inchhero ***** válasza:
egyáltalán nem rossz, persze azért az eredeti jobb
2012. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik.

Első, jó a nickneved. Hatalmas film:)

2012. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 k.lau13 ***** válasza:
Hát... Azért el kell ismerni, hogy ennél sokkal nagyobb szörnyűségek is vannak :D Szerintem éppen elmegy... De nem mondtam egy szóval se, hogy tetszik! xd
2012. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rossz hangod, ha eljársz vele tanárhoz, vagy itthon valami gyakorlatokkal csiszolsz rajta egész kellemes dolgokat ki tudsz belőle hozni, de a videón azért látszik ,hogy nem vagy egy gyakorlott előadó :D
2012. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

most erre azt kéne írnom, hogy: hú igazad van. nekem sem tetszik. megnyugodnál?

de.. az Ég szerelmére.. ne a gyakorikérdéseken akard már megtudni, hogy tehetséges vagy-e lol

az meg hab a tortán, hogy "ugye b+, ugye, hogy nem jó??". hát drága.. ha te ennyire tudod, egyáltalán minek kérdezed? sikítófrászt kapok az ilyen kérdésektől. mellesleg az is gáz, hogy ha szerinted nem jó, akkor nem töltötted volna fel yt-ra.

2012. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)))
2012. jún. 13. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!