Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok normális?...

Ugye nem vagyok normális? Tetszik a mostohatesóm és nem tudom, hogy miért. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éves voltam,amikor a szüleim elváltak.

Anya megismerkedett egy pasival és nemrég hozzáköltöztünk.

Szeretek itt élni,mert nagyon szép a környék és a ház (inkább villa,abból ítélve,ahogy kinéz) is,de...


Tetszik a mostohatesóm és nem tudom,hogy miért.Mert igazából gyűlölöm az olyan srácokat,mint Ő /csőgatyák,apple cuccok,mindenből csak a legdrágább a jó,másokkal bunkó,folyamatosan azt szajkózza,hogy a szülei mennyit keresnek és hogy le**rja a sulit,mert az apja bejuttatja a jogra protekcióval,stb/...de nagyon helyes és ez kikészít :$

Ha hétvégente itt alszik,akkor mindig velem akar aludni,hogy 'ne féljek a sötétben egyedül',mindig 'véletlenül' taperol meg félreérthető dolgokat mond és ezzel nem tudok mit kezdeni.


Amióta itt lakunk (kb. 3 hónapja),azóta 4 lánnyal láttam/hallottam itt,akik a barátnői voltak,tehát nagyon gyakran van új barátnője...:S


Ráadásul most rászokott arra,hogy hétközben is itt alszik és emiatt alig tudok tanulni,mert mindig beszélgetni akar velem és mondta,hogy Ő szívesen segít matekból,kémiából meg fizikából (ezekből vagyok a leghülyébb),de kér egy kis szívességet cserébe,de inkább nem írom le,hogy mit akart...-.-"



Ez ellen mit tegyek?


Légyszi segítsetek,mert ettől kikészülök,még egy srác iránt nem éreztem ezt :S



14/L,Ő 16 éves.


2012. jan. 16. 17:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Szólj anyádnak, hogy a tesó meg akar dugni, te meg amilyen naív vagy, meg is fogod engedni, és ha terhes leszel, akkor pisloghatsz majd, a gyereket meg az apu úgyis kihúzza a kakiból, a te életed meg tönkremegy.
2012. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem a srác tetszik, hanem a figyelme. Ne dőlj be neki, egyrészt mert tulajdonképpen a családtagod, másrészről pedig mert egy idióta és csak azt akarja, hogy megfektethessen.. Ne vegyél róla tudomást és kész.
2012. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
Ja és említsd meg neki, hogy apuci bárkit ismerhet akkor sem fog bekerülni csak úgy a jogra, mert nincs felvételi, hanem bizony érettségin kell jól teljesítenie..
2012. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
99%
Jó,hogy tetszik,de csak kívűlről,belülről meg bunkó, mint mondtad.Szólj anyunak,hogy b@ssza pofán,vagy add meg a címed, és olyat ráverek, hogy még én is megbánom.Ne foglalkozz vele,ne az érzelmedre halgass,hanem az értelmedre, az meg azt mondja, hogy gyökér.Korrepetálni más osztálytársak is tudnak.Meg,ha ő leszarja a sulit, akkor hogy fog segíteni matekból, meg fizikából?Jól tökön kell rúgni.
2012. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%
Na? Mit akart cserébe? :D
2012. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%
Heréld ki.
2012. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
De ha csak jófej és én értem félre és szólok anyának és Ő beszél vele,akkor nagyon ciki lesz :S
2012. jan. 16. 18:09
 8/36 anonim ***** válasza:
76%
Ja tényleg mesélj mit akart. :D
2012. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
44%

Fú kövezzetek meg de nekem nagyon tetszik ez a szitu:-DD Nagyon bele éltem magamxD Szerintem annyira nem nagy probléma ha bejöttök egymásnak, ha le tudjátok tojni hogy ki mit gondol, mert vérfertőzés sehogy sem lehet ebből az egészből...már ha eljuttok idáig, hogy járni szeretnétek.


Ha veled ilyen kedves, és nem bunkózik, lehet tényleg akar tőled valamit a szexen kívül is, bár ezt egy 16 éves fiúról nehéz elképzelni.


Én a következőt tenném a helyedben:

Lévén, hogy 14 éves vagy, gyereklány még, egyértelműen nem hagynám magam, hogy megfektessen. Remélhetőleg anyád és az új palija sokáig együtt lesznek, így lesz időd rendesen kiismerni a srácot. Ő is ugyanígy tesz majd.

És ha tényleg összeilletek, -mire ő 18-20 lesz, vélhetőleg egy kicsit megkomolyodik- és lehet tényleg komolyan gondolja majd veled. Az idő neked dolgozik, nézd nevetve, amíg jönnek-mennek nála a lányok, viselkedj úgy mint a haverja, de közben az évek során maradj nőies (tehát ne csak egy büfögő havert lásson benned, hanem izgasd a fantáziáját azért..) Pasizz te is majd, ha 16 leszel, hogy lássa te is jó féle vagy:-D


Addig meg, próbáld meg kizárni őt a gondolataidból amennyire csak lehet, ha beszélgetni akar, érezze hogy nem mindig ő az első, mondd, hogy: bocs, tanulnom kell, de ha tudsz várni 3-4 órát akkor utána a tiéd vagyok, stb...


Sok sikert én nagyon szorítok!:D Ja és majd írd meg ha van valami változás:)


20l

2012. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Igazából nincsenek olyan sz*r jegyei,mert az olyan tantárgyakból,amiket nem kell annyira tanulni,azokkal el van...ha van kedve,akkor tanul,ha meg nincs,akkor le**rja.
2012. jan. 16. 18:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!