Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Euróviziós dalfesztiválon,...

Euróviziós dalfesztiválon, nektek melyik ország száma tetszett a legjobban?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 21:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
Orosz nagyiké!
2012. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Görögök, Ciprus, és akik sajnos nem jutottak be: Svájc.
2012. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Olaaaasz:D Oltári nagy az a szám, azóta állandóan ezt hallgatom.

http://www.youtube.com/watch?v=g7B2Z0E35mw

Az a vicc, hogy amióta az eszemet tudom, még nem hallottam olyan számot az eurovízióson, ami tetszett volna:D

2012. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Irland, Iceland, Swizerland, Belaru, Sweden, Macedoni, Denamark


Bocs, hogy angolul írtam, csak így jegyzeteltem fel.

2012. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: csak helyesen írhattad volna őket. :P Na nem kötözködöm.

Először azokat írom le, akik a döntőben voltak: Dánia, az az utcazenés fílingű nekem nagyon bejött, a Macedón is tetszett, a nő ott olyan boszorkányos beütésű volt, meg jó volt a zenei alap is. :) Lehet nem leszek népszerű, de nekem Moldova is tetszett, szeretem az ilyen hangulatú dalokat, meg olyan kis táncolós szám ez. :) Ja meg a török srácok is bejötte. :) Ezeket pontoztam magamban nyolcasra, a magyar (nyilván) tízest kapott, éés ami nekem a leginkább átjött (9) az a litván srác produkciója volt. Inkább onnan, amikor begyorsított, a hangja is tiszta volt és erős, meg olyan kis cuki volt a srác. :))) Azzal viccelődtem aznap, h bezzeg neki megengedtek több, mint hat főt a színpadon. :D


Na szóval ezek voltak a döntős kedvenceim, Litvániára dobtam egy sms-t... ehhez képest még 1 pontot se kaptak tőlünk, szóval többet nem szavazok. :D


Az első elődöntőben nagyon senki sem volt hűdefavorit, de tetszett Svájc, meg Finnország. A szlovák srác hangja se rossz, de ott maga a produkció kicsit gyengébb volt... viszont ők rendesek voltak, ők adtak nekünk 10 pontot, ugye? :)

2012. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem a nyertes svédeké.
2012. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Cs Lajos válasza:
Az orosz nagyiké. A többi nagyon középszerű volt, beleértve a magyart is.
2012. jún. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Moldova, Törökország, a többi nem nagyon ugrik be. A svédek dala semmivel nem volt jobb szerintem mint tavaly Wolf Katié, az is ilyen pörgős volt, kicsit hasonlított rá. Norvégia dala is jobban bejött, mint ez a "UFO"ria.
2012. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

uccsó: akkor hasonló az ízlésünk :))


hát ja, én se vagyok valami nagy véleménnyel a nyertesről, abszolút semmi extra nincs benne, egyszerű kis pop-sláger, jó koreográfiával, de ez dalverseny... na mindegy, jobb nyertest is találhattak volna.


amin még meglepődtem, h azt az albán nőt ajnározták, amikor néha olyan dobhártyaszaggatóan éles volt a hangja, h csak na... gondolom szolidaritásból (a katasztrófa miatt) kaptak olyan sok szavazatot... na mindegy.

2012. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
hehe, te magad is bevallod, h nem volt túl jó a "nyüszítés" szóval... kedvesem. nem csak én mondtam ezt róla, hanem számos - hozzáértő és nem értő - ismerősöm, akik nyilván jobban meg tudják ezt ítélni, mint te. :)
2012. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!