Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az 'Another One Bites The...

Az 'Another One Bites The Dust' mitől olyan sikeres szám?

Figyelt kérdés
Szövegileg és zeneileg is eléggé sablonos. Ráadásul lehetséges, hogy Deacon a basszusvonalat ellopta a 'Chicks' bandától. Ne értsetek félre, én nagyon szeretem a Queent, de nem értem, mi miatt szeretik annyira az emberek ezt a számot.

2012. máj. 31. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
feszes tempójú, táncolható, nem túlbonyolított, erőteljes dal. Kereskedelmileg a legsikereseb kislemezük volt, annak idején mindenki azt hitte hogy a Queen tagjai fekák:) (végülis FMq afrikából származott)
2012. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Indiából, de ez az átlag britnek vagy amcsinak tényleg kb. ugyanaz... :D
2012. jún. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
ez a szam azert olyan sikeres mert a bandat queen-nek hivjak a rock mufajban egy alap!
2012. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, megvan az összes számuk, csak miért ez az egyik legsikeresebb...fel nem fogom
2012. jún. 27. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy sablonos? Ezt fejtsd már ki miben nyívlánul meg nálad! Mert én úgy gondolom hogy egy izgazán egyedi, és nagyon ütős szám, a Queen egyik legjobbja (top 5), ráadásul borzasztó erősen belevan építve a funk műfaj jellegzetességei, ami egy úttörő és zenetörténelmileg meghatározó lépés volt a Queen-től. A funk rock-on belül ez máig a legjobb szám, és a fontos még megjegyezni, hogy a Queen egészen új arcát mutatta meg ezzel a számmal, megújultak, ahogy a legnagyobbak szoktak.


A Chicks nevű bandát meg konkrétan nem találom a wikipedia-n, találtam valami "Dixie Chicks" nevű bandát, de ők 10 évvel a szám kiadása után alapultak, tehát lehetetlen hogy tőlük loptak volna, amúgy meg ahogy a Queen-t és tagjait ismerem (mind autonóm művészek), nem tartom valószínűnek hogy loptak volna, főleg egy olyan bandától akiknek még rendes wikipedia linkjük sincs.

2014. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!