Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szegeden merre találok hangsze...

Szegeden merre találok hangszer/zene boltot?

Figyelt kérdés

Gitárt szeretnék venni, csak nem tudom hol lehet :-/


Előre is köszönöm!



2012. jún. 2. 12:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
2012. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A gugölben.
2012. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

88 mph: Köszi, sokat segítettél...


Várom még az ötleteket, hogy hol találok hangszerboltot! Előre is köszönöm!

2012. jún. 2. 23:53
 4/14 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz retardált azért...
2012. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem minden boltnak van weblapja okostojás... inkább éld ki magad máshol, ne itt... kösz!
2012. jún. 3. 14:08
 6/14 anonim ***** válasza:
88 mph, te mióta gitározol, és mit tettél le eddig az asztalra?
2012. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100 éve, és most egy doboz sört tettem le az asztalra.
2012. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Értem, rendben. Ha egyetlen értelmes kérdésre sem tudsz válaszolni, különböző okok miatt , akkor ne járj fel erre az oldalra, mert itt meg még hülye kérdésekbe is belefuthatsz, aztán nehogy tönkremenj lelkileg. Menj és pengess inkább valamit:)
2012. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kisfiam, kérdezett téged valaki?

Mi közöd neked ahhoz, hogy én mit, mióta és hogyan csinálok?

Egyébként az ideírkálók 99,9%-nál jobban értek a gitárokhoz, és ha jön értelmes kérdés szívesen válaszolok is.

Aki meg annyira idióta, hogy nem tudja beírni a google-be, hogy "gitár, szeged" annak akkor sem fogok segíteni, ha megfeszül kínjában. Nem muszáj mindenkinek gitározni, így is eléggé felhígult a "szakma".

2012. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem erre a kérdésre értettem. Csak úgy általában. Egyébként csak egy sima érdeklődés volt, hogy mióta gitározol. Ha beírod, hogy mondjuk 5éve, és mittudoménmilyen fesztivál valamilyen színpadán már játszottál, elhiszem. Ha azt mondod, hogy 10éve, és ezen az egyetemen végeztem, megint csak elhiszem, és nincs több kérdésem. De akármikor jön egy kérdés, már várom, hogy mikor írsz rá valami nagyonlaza,nagyonflegma választ, amivel senki sincs előrébb. Általában pont azoknak szokott nagy pofájuk lenni, akik egyébként szart sem csináltak még. Azért kérdeztem, hogy van-e valami, amire büszke vagy, vagy teis csak egy vagy-e a sok közül:)
2012. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!