Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki lenne ma a "legjobb",...

Ki lenne ma a "legjobb", legismertebb hard rock/heavy metal zeneszerző, ha minnden ország szülöttje ugyanazzal az eséllyel indulna?

Figyelt kérdés
Mert ugye most majd jönnek az angol, amerikai és általában angol nyelvterületre született nevek, de mi lenne, ha a máshol születés, felnövés nem lenne hátrány? (mert ugye tény, hogy hátrány.)
2012. jún. 3. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Marco Hietala-t mondanám, persze nem elfogulatlanul.
2012. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A System of a Down énekese, Serj Tankian (Libanon), ha még élne akkor Freddy Mercury (Zanzibár).
2012. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 GLadislaus ***** válasza:
Én nem mondanék nevet, csak hozzátenném, hogy az angol nyelvterület mellett Skandinávia, Finnország, Németország sem gyenge ebben a műfajban. És van egy pár elég jó banda Olaszországban is.
2012. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akire én szavaznék, ő éppen német. S szerintem ez az egyetlen oka, hogy sokfelé nem ismerik. (pedig koncerteznek, eladnak Angliában, Amerikában stb)
2012. jún. 3. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Till Lindemann is német, valamint igen ismert is.
2012. jún. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Andi Deris-re szavazna bárki?
2012. jún. 4. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Tuomas Holopainen és Marco Hietala.<3
2012. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azért a Blind Myself alkotóit is megjelölném hazánkból...
2012. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!