Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Anette miért mutogat a koncert...

Anette miért mutogat a koncerteken? (Nightwish)

Figyelt kérdés
Egész jó hangja van, de a fellépése, mint egy 14 éves rajongóé: léggitározik, metálvillát mutogat, szőkére festette a haját..
2009. júl. 2. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát én elég nagyot csalódtam. Tiszta imbecill a viselkedése. Nem vagyok elvakult Tarja rajongó, de nagy nehezen megemésztettem a cserét. Ezzel viszont nem nyeri el a rajongók rokonszenvét...Nem tudom én sem a miértjét.
2009. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy stílusa. Tuomas éppen emiatt a stílus miatt tartotta alkalmasnak az énekesi posztra. Több interjúban is elmondta, hogy elegük volt már Tarja jégkirálynő-imidzséből, és szerették volna az új énekessel megmutatni a banda másik arcát.

Eleinte nekem is sokkoló volt, amikor a videoklipekben - tényleg nem lehet mást mondani - 14 éves csitriként rázta magát (olyan cuccokban, amiket már én sem vennék fel, pedig még csak 23 éves vagyok), aztán többször megnéztem a klipeket, láttam interjút Anette-tel, és meggyőződtem róla, hogy egy teljesen szimpatikus, jófej csaj.

Hogy egyes rajongóknak ez nem tetszik? Erre Tuomas azt mondta, hogy már amikor Tarját kivágták, tisztában voltak vele, hogy el fognak veszíteni egy csomó rajongót, de nem érdekelte őket. Szerintem igaza van: a művész elsősorban önmagát próbálja kifejezni, és ne akarjon megfelelni a közönségnek! Ha nem magadat adod, nem leszel hiteles, és akkor lőttek az egésznek...

2009. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
nem tudom,már nem követem nyomon őket
2009. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, egy kicsit komolyodhatna, de amúgy a hangja jó, nekem tetszik az új album, a Bye bye beautiful, az Cadence of last breath, Islander.. nagyon jó számok.
2009. júl. 2. 23:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
12éves korom óta Nightwish és Tarja rajongó vagyok, engem sokkolt amikor kicsapták, és kicsit Anette is. Tulajdonképpen nekem a hangjával nincs bajom, bár kicsit furcsa Tarja gyönyörű hangja után... A viselkedése, kinézete meghát szerintem nem éppen illik a NW zenéihez,képéhez bár most lehet ebben is beújitanak... :S
2009. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
a Nightwish-hez hozzá tartozott Tarja jégkirálynő-image-e.:(
2009. júl. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Anette hangja egyébként jó, de nem a Nightwish-hez. Tarja számait olyan hamisan énekeli, hogy fáj tőle a szíven már :(
2009. júl. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, Anette eredetileg is szőke volt. Szerintem jól áll neki, jobban, mint a tavalyi barnás-vöröses. :) (Tudom, ízlések és pofonok...)

[link]

[link]

Én szeretem a személyiségét, meg a hangját, de a színpadi mozgását nem hiszem, hogy valaha is meg fogom kedvelni. És itt most nem a léggitározásra, meg a metálvillára gondolok, ezekkel nincs semmi baj, Tarja is csinált ilyeneket és aranyosnak találtam akkor is, most is.

2009. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Tarja meg fejet rázott.. na és??
2011. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

mér' mit csináljon? álljon a színpadon, mint akit odatettek? valahogy kell mozognia, nem? és ha neki ilyen a mozgási stílusa, hát ilyen. még mindig jobb, mint Tarja jégkirálynős-dívás fel-alá sétálgatása a színpadon... igen, néha-néha megrázta a fejét, de azon annyira látszott, hogy mesterkélt, és csak kényszerből csinálja, mert azért mégiscsak egy metál banda.

egyébként meg a nagy Tarja-fanoknak ajánlanám, olvassanak utána néhány Tarjaval készített cikkben, mennyire nehezen bírkózott meg azzal, hogy "metálos" legyen. szóval ami a rajongóknak öröm volt, az neki maga a kínszenvedés. évekbe telt, mire belejött.

2012. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!