Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Anette miért mutogat a koncert...

Anette miért mutogat a koncerteken? (Nightwish)

Figyelt kérdés
Egész jó hangja van, de a fellépése, mint egy 14 éves rajongóé: léggitározik, metálvillát mutogat, szőkére festette a haját..
2009. júl. 2. 22:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%
Anette ilyen kis híperaktív nőcske, furcsa, de egyáltalán nem gáz úgy önmagában. A szőke haj borzalmasan áll neki egyébként, az első új klippjükben viszont szépen néz ki. Tarja nyugisabb, hideg imázsa felülmulhatatlan, fényévekkel jobb, mert egyedibb. Nekem amugyis az olyan nyugisabb dívásabb nénik a szívem csücskei, a túl mosolygósakért nem annyira vagyok odáig. Anette meg olyan, hogy ha csak szimplán a zenét hallgatom, akkor egyre szimpatikusabb, de ha az új klippekkel együtt megy, akkor nagyon más, nem Nightwish féle, ez már nagyon messze van attól a régi darkos rideg Wishmasteres időszaktól, akkor még hiatala sem volt benne, hanem a másik ürge, azok az idők de hatalmasak voltak. Darkos!
2012. máj. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
a szőke haj tényleg nem túl előnyös Anettenek, pedig az az eredeti hajszíne is. de feketén ezerszer szebb. nekem az ő pörgős stílusa jobban tetszik, mint Tarja jégkirálynő "imázsa". de Tarjat is bírtam, mert annak a korszaknak is megvolt a maga bája, szépsége. csak az én ízlésvilágomhoz és természetemhez Anette közelebb áll. meg Emppu. <3 én már csak az ilyen kis "idióta, elfuserált" emberkéket csípem. az élet maga sem habostorta, kellenek bele az ilyen vidám, mosolygós, "idióta" emberek, hogy a mindennapi, elszürkült, monoton életünkbe pár óra vidámságot lopjanak.
2012. máj. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy "mondás":

Régi rajongó Tarját szereti,

Új rajongó Anettet,

de egy IGAZI rajongó a Nightwisht.


Én magamat igazi rajongónak tartom. Szeretem Tarját is, és Anettet is. A Nightwish az örökre a Nightwish marad...

2012. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!