Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen jó drum and bass...

Milyen jó drum and bass előadókat tudtok felsorolni?

Figyelt kérdés

Amiket szeretek az kb. Pendulum, The Qemists, Technical Itch, Ebony Dubsters, Black Sun Empire, meg egy-két orosz előadó...


Igazán jó előadók érdekelnének, ahol nem túlzottan monoton a zene, bár az általam felsoroltaknál is van monotonabb szám...


2009. júl. 3. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
melyik alfajból szeretnél ajánlást? mert felsorolnék itt neked több százat, a liquidtól a darkstep dnb-ig....:D
2009. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ilyen konkrétan nem is vágom a témát. Nem divatból hallgatok drum and bass-t, más műfajoknál se tudok alfajokat szétválasztani. Olyanokra gondoltam kb. mint, amilyeneket felsoroltam... és tényleg kevésbé monoton...


Első válaszolónak: köszi utánanézek azoknak is!

2009. júl. 3. 17:36
 4/6 anonim válasza:

Nos igazából nem tudom az izlésedet ezért olyanokat írok amik nekem tetszenek és valamelyik hátha neked is tetszik:

State of Mind, Concord Dawn,ill skillz, logistics, kind of zero, bachelors of science, de vannak nagyon zúzosak is pl: Noisia, Phace vannak még nagyon sokan csak párat emeltem ki akik sztem tényleg nagyon jó zenéket csinálnak

2009. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én amiket nagyon szeretek az SPOR összes, Evol Intent (The ladies, in the middle of the night, meg úgy caklipakli az era of diversion album) és a Current Value-től néhány (a többi száma elég zúzós már nekem, de pl a Dark Rain baromi jó, csengőhangom)
2009. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zardonic
2020. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!