Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Anti Fitness Club emo?

Az Anti Fitness Club emo?

Figyelt kérdés
Én nem tom elképzelni, h pop v pop-rock :S
2009. júl. 3. 13:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%

punk rock, pop-rock.

régebbi stílusuk...kőpunk. hogy a dobost, Balázst idézzem.

2010. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
55%

igen emó!!punkok voltak de a pénzért ijen köcsögökké változtak!

ELŐRE PANKOK TÁMADÁS!!

2010. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
A punk-rocktól igen messze áll..istenem..ti nem ismeritek a stílusokat? Ez egy mocsok,egy szenny, divatzene. Azt mondták nem bu.zik? És? Én meg királynő vagyok..elhiszitek? pff..kis nyomorék divat emók, el vannak szállva,csak nem tudom mire fel..Már csak azt bánom,hogy 2 éve Hegyalján,amikor a tomika matt részegen fetrengett a saját hányásában a fűben, nem rúgtam jól fejbe. Azóta is bánom.
2010. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de már rájöttem, hogy csak szar pop-rock :D
2010. márc. 26. 22:48
 15/16 anonim ***** válasza:
A régebbi afc jobb volt, most elég nyálas világfájdalma zenét játszanak. Nekem azért a szövegük tetszik, csak ahogy előadják, az nem.
2011. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 panndo ***** válasza:
Igazából, nekem tetszett (szinte) az összes számuk, de ami most jelent meg... Lábnyom... Nem jó! Régebben sokkal jobb volt ez nem fair így azokkal szemben akik nem szeretik az ilyen nyálas embereket... De igazából Tomi nagyon értelmes ember, de a mostani kinézete.. Hááát... Meg a dal... :/ Lásd: http://www.youtube.com/watch?v=KX-jA-bY-Ws
2014. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!