Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitártanulással kapcsolatban...

Gitártanulással kapcsolatban kérek segítséget, jó úton haladok e, vagy változtassak, egészítsem e ki jelenleg a gyakorlást, és ha igen, akkor mivel?

Figyelt kérdés
Otthon, könyvekből, videókból szeretnék gitározni tanulni, persze amint lehet, eljárnék tanárhoz, de jelenleg ezt nem tudom magamnak megengedni. Elkezdtem akkordokat tanulni és újgyakorlatokat metronómra, aztán néztem egyszerűbb dalokat saját stílusomon belül. Jelenleg úgy gyakorlok, hogy kezdetnek 30-45 perc újgyakorlat, utána akkordozok (még csak alap akkordok) és igyekszem keresni, eljátszani egyszerűbb hc dalrészleteket, dalokat. A kérdés az, hogy jó úton haladok e, vagy változtassak, egészítsem e ki jelenleg a gyakorlást, és ha igen, akkor mivel?

#gitértanulás
2012. jún. 11. 10:01
 1/1 anonim válasza:

Jónak tűnik ebből a leírásból, csak amint tudsz menj el tanárhoz, ugye a könyvből nem nyúl ki egy kéz sajnos, ami megigazítaná az ujjaid.

Még egy tippet tudnék mondani arra az esetre, ha az elméletet és a technikát már jól tudod.

Van ugye a Guitar Pro program (legújabb a 6-os, de a legjobban az 5.2-es működik).

Ez úgy működik, hogy Internetről le tudsz tölteni kottákat (.gp5) melyek tartalmazzák szinte az összes hangszert, lekottázva.

Ez a program le is játssza Neked.

Hasznos lehet, de ismétlem, ha az elmélet és a gyakorlat már megvan!

2012. jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!