Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Több gitáreffekt energiaellátása?

Több gitáreffekt energiaellátása?

Figyelt kérdés
A meglévő marsall JH-1 pedálom mellé vásároltam még egy, BOSS-ST2 valamint egy Artec-APW3 pedált. A gondom az, hogy egyetlen egy adapterem van csak, viszont további 2 adapter vásárlását nem tartanám praktikusnak, viszont valamilyen megoldás kéne az elemeken kívül mert azok rendkívül fogynak és kényelmetlen is lenne a folyamatos csere. Utánanézegettem neten egy két adapterelosztónak meg ilyeneknek , de nem igazán találtam jó megoldást, de találtam egy 17000ft értékű effektpedál tápot, ami hasznos is lehet tekintve ha később bővíteni akarom a pedálok számát. A kérdés az lenne, hogy mi lenne a jó megoldás: adapter elosztókábellel, egy artec power brick, vagy egyéb más ötlet?

2012. jún. 11. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

T-Rex Fuel Tank Chameleon, nekem ilyen van.

[link]

2012. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rsta ***** válasza:
Szerintem először nézd meg, hogy a három effektnek mennyi az áramszükséglete, mert lehet, hogy a meglévő adaptered is leadja azt a mennyiséget. Így elég lenne csak egy polipot venni. Persze ha a pénz nem számít, akkor vehetsz speckó tápot is... De ha nem elég az adaptered és veszel egyet 1A felett + polipot, még akkor is 10 alatt vagy és úgy is meghajthatsz vagy 8 effektet minimum. Én évekig ezt a megoldást alkalmaztam.
2012. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rsta ***** válasza:
És ahogy nézem a power brick speckóját nem valószínű, hogy jobb minőségű, mintha egy adaptert szórsz szét. A jobb, izolált tápelosztók mind 50 ezer körül mozognak...
2012. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!