Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Túl idős lennék már egy...

Túl idős lennék már egy hangszer megtanulásához?

Figyelt kérdés
24 vagyok, gitár és dob ami tetszik

2012. jún. 11. 23:31
 1/6 anonim válasza:
ez most közhelynek hangzik de zenélni sosem késő..;) ha tetszik a gitár vegyél egyet és otthon munka/suli után csak előveszed és netrol magadtol betanulhatsz annyi dalt amennyi elég ahhoz hogy élvezd :)
2012. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És te mit mondanál elsőnek? Klasszikus vagy elektromos szólót? Esetleg basszusgitárt?
2012. jún. 11. 23:38
 3/6 anonim válasza:
hát én akusztikust mondanék :D
2012. jún. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
de az ami tetszik neked lehet hogy azért mert kicsit elfogult vagyok ..(akusztikuson játszom)attól fugg hogy miért akarsz játszani bandaába akarsz lépni csak tábortűz otthoni szorakozás? meg attól hogy hogy szeretnéd tanulni tehát ha nem akarsz eljárni tanárhoz hanem csakugy magadtól akkor én a basszust nem ajánlanám elektromos..hát van ismerősöm aki elektromossal kezdett de mint mondtam ha a helyedbe lennék akusztikussal vagy klasszikussal kezdenék sőt inkább akusztikussal
2012. jún. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Először én is arra gondoltam, elvégre a gitárok alapja:D Otthoni szórakozás, aztán ki tudja meddig jutok el.. Szeretnék legalább a finger picking eljutni.
2012. jún. 12. 00:10
 6/6 anonim válasza:
Nem vagy túl idős hozzá, de adnék egy tanácsot: ha meg bírod állni, hogy ne tanulj zenélni, akkor ne kezdd el. Ugyanis ha valóban zenélni akarsz, akkor ahhoz igen erős belső indíttatás és kitartás, továbbá lemondás kell.
2012. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!