Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok nekem, igazi sikítozó...

Tudnátok nekem, igazi sikítozós metál zenét ajánlani? Ahol tényleg van kemény hang, illetve profi gitár. Pl dio, zeppelin vasgy valami ilyesmi

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 18:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
meshuggah
2012. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Meshuggah sikítozós? Mióta?:D Bírom őket nagyon, de az elég mély zene, persze emellett abszolút profi. Sikítozós mondjuk a Cradle of Filth, Manowar, Maiden, meg a többi klasszikus heavy metál zenekar.
2012. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Na ez tetszik? Mandragora

http://www.youtube.com/watch?v=Kz7ksIME6tE


és Manowar

2012. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
+ system of a down
2012. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2012. jún. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
kösz srácok, egész faszák :D
2012. jún. 16. 14:08
 8/20 anonim ***** válasza:

A Led Zeppelin mióta "sikítozós metál"? Még csak nem is metál, de a Dio sem épp az a sikítozós fajta.


Amúgy hallgass Cradle of Filth-et vagy esetleg Children of Bodom-ot. Slipknot is zúzós, kemény zene. The Fallen Divine. Nem szoktam ilyen zenéket hallgatni úgy, hogy nem igazán jut eszembe több ilyen zene. Mindenesetre erős túlzás az ilyen zenékbe profi gitártudást keresni, ahhoz más stílusokba kéne keresni.

2012. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Profi gitártudást a Therionnál kell keresni, de az lágyabb zene.
2012. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
pont az lenne a lényeg , hogy legyen iszonyatosan jó ének, de persze hörgések nélkül, és mellette komoly gitártémák. talán még a dragon force is ehhez hasonló
2012. jún. 17. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!