Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok nekem, igazi sikítozó...

Tudnátok nekem, igazi sikítozós metál zenét ajánlani? Ahol tényleg van kemény hang, illetve profi gitár. Pl dio, zeppelin vasgy valami ilyesmi

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 18:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én Rammsteines vagyok, de azt nem minden rocker szeretni.
2012. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

én linkeltem a dragonforcet, közbe eszem bejutott még egy bár ez eléggé ismert, szóval lehet nem lesz új neked.


http://www.youtube.com/watch?v=UTCGuEq4_kk

2012. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem Pantera, bár az meg nem "profi".
2012. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Sikítozós metál...hm..itt mondtok összevissza mindent, csak épp a minőségi metált nem írjátok...

-Arch Enemy

-KoRn

-Slipknot

-Disturbed..

"igen, nem feltétlen mind sikítozós, vagy nem mindegyiknek van sikítozós száma, de szerintem sokkal jobb mindegyiknél amit felsoroltatok, olyan minőségi, és profi szintű benne minden, hogy nem kell hozzá sikítozás" :)

2012. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Korn? Minőségi metál? A NU METÁL?:D
2012. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ezek közül még talán a slipknot-ra mondanám, hogy profibb...

Már gitározok pár éve és nem tudom összefo*sni magam az ilyen zenéktől csak azért, mert pl gyorsan tekernek benne. Nem fog leesni az állam tőle, mert felismerem, hogy sokszor igazi tudás helyett az egész csak "parasztvakítás". Persze attól még lehet élvezhető, de egyikre sem mondanám hogy profi, vagy hogy jobb mint amit mások linkeltek. Egy kategória, meg úgy általában az összes hasonló metál zene.


Ha tényleg igényes zenét akarsz, ahol azt is lehet élvezni külön, hogy milyen jól tudnak és mennyi zeneileg érdekes megoldás van a számokba, akkor ajánlom a kísérletező zenéket. Vagy ott van a jazz, funky, komolyzenék, vagy akár a blues is sok más mellett. Meg persze a progressive és fusion, de ezek beletartozhatnak, a kísérletező kategóriába.

2012. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Metál zenét kért, nem komolyat.

A Kornt én is tudom ajánlani, meg amiket írtam.

2012. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha a prog bejön, akkor tudom ajánlani a Dream Theatert, Symphony-X-et, Periphery-t, Bad Salad-et, vagy esetleg a Diablo Swing Orchestra-t. Utóbbi nem prog, hanem avant-garde, de profi, az tuti
2012. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok az aki a KoRn-t slipknot ot, Disturbed-ed ajánlotta. És az aki azt mondta, hogy a korn, slipknot nem éppen valami egyszerű eljátszani, érdekelne, hogy aki uánam szólt, hogy fog ray luzier szintem dobolni, vagy joey jordison szinten aprítani néhány, vagy inkább a legtöbb slipknot számban, olyan szinten dobol joey, hogy követni se lehet, és akkor küldjön már légyszives egy drum vagy gitár covert, és akkor majd gratula. Másrészt, Fieldy a KoRn basszerosa, olyan szinten basszerozik, slappol, hogy azért, azt sem valami egyszerű dolog játszani, szóval azért nem mondtam hogy hű de egyszerű zane az....
2012. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem a "sikítozós metál" alatt a kérdező nem a slipknot meg korn féle mai ordibálós zenéket értette. Nem leszólni akarom ezeket a zenéket, én is hallgatok hasonlókat, de szerintem ezek egyáltalán nem tartoznak a sikítozós metál kategóriába, ahogy a craddle of filth-nek sincs semmi köze hozzá. Ezen ne veszekedjetek, mert felesleges.
2012. júl. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!