Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Már régóta keresek egy görög...

Már régóta keresek egy görög zenét, tudnátok segíteni, melyik lehet ez a szám?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztusban Görögországban nyaraltunk, és a rádióban elég sokszor lehetett hallani ezt a számot, jóformán mindenhol (éttermekben, buszon). Könnyed, ritmusos popzene, ketten énekelnek benne, de sajnos csak ennyi, ami megmaradt belőle bennem: "o-oó-oó (pasi) na-naa-nana (csaj)" Azt hiszem, ezzel is kezdődik.


Hátha valaki ismeri, nagyon sokat kerestem már, de miután nem találtam, gondoltam, teszek egy próbát itt is, és érdeklődöm. Ha valaki ez alapján netalántán ráismert erre a zenére, és le tudná nekem írni az előadóját és a címét, vagy akár csak tudna egy linket küldeni youtube-ról, azt nagyon-nagyon megköszönném!! :)



2012. jún. 20. 21:35
 1/1 A kérdező kommentje:

Hasonló stílusú zene, mint ez:

http://www.youtube.com/watch?v=B9nuuQ4vvkM

2012. jún. 20. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!