Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik gitároznak. Miért fájnak...

Akik gitároznak. Miért fájnak még mindig az ujjaim a lefogásnál, ha már elég érzéketlenek voltak?

Figyelt kérdés
Olyan rossz, mert gyakorolnék egy dalt, erre meg az ujjaimra is figyelhetek. Ötlet, hogy mit csinálhatnék?
2012. jún. 21. 15:07
 1/4 anonim válasza:

Ha sokat gitározol, először fájni fog a kezed.

De egy idő után megkeményedik a bőr az ujjad hegyén, azután már elviselhetőbb lesz.

Ne hagyd abba, még akkor se ha fáj. :)

2012. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja egy ideig még ilyen lesz, de idővel el fog múlni, mert megkeményedik a bőr az ujjhegyeiden. Erre szerintem nincs semmi trükk, csak gitározz minél többet. Ha meg annyira fáj hagyd abba kicsit, de azért ne hagyjál ki napokat, mert akkor sosem fog hozzászokni az ujjad.
2012. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fogom abbahagyni:) Szeretek gitározni, csak olyan bosszantó, hogy mindig bicsaklik az ujjam emiatt.:/ Köszi a válaszokat:)
2012. jún. 22. 18:23
 4/4 anonim válasza:
Ne legyen túl magasan a húr a bundok felett mert akkor "szenvedés"a gitározás!...én lejjebb engedtem,de ne érjen bele a rezgő húr az előtte levőbe,igy olyan könnyű lesz lefogni és az újjak se fájnak!
2012. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!