Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, ha egy számot...

Miért van az, ha egy számot egyedül (zene nélkül) éneklek, akkor nem vagyok hamis, de ha mondjuk karaoke vagy gitároznak alattam akkor már nekem fáj olyan hamis?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 12:47
 1/3 Thurston ***** válasza:
Nem lehet, hogy alap nélkül csak szimplán nincs mihez viszonyítanod a hangodat, és nem veszed észre, hogy hamis vagy? Mert ez viszonylag gyakori hiba.
2011. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akinek kísérettel hamis a hangja, annak MINDIG hamis :) Úgyhogy annyit tehetsz, hogy felfogod, nincs hangod.
2011. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Üss le egy hangot a zongorán (vagy akármin) és próbáld a hangoddal eltalálni. Ha a kettő nem egyezik meg, akkor nincs zenei hallásod. Ami nem szégyen, mert sok embernek nincs. Lehet, hogy a dallam emelkedését-süllyedését megjegyzed, de az nem valós zenei hallás.
2011. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!