Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek meddig fogja...

Szerintetek meddig fogja bírni a húr?

Figyelt kérdés
Elszakadt az akusztikus gitáromon a vékony E húr. Mivel nem volt most pótba E, csak H, ezért feltettem most azt. Felhúztam egy hanggal feljebb, és meg is van a vékony E hang. Mennyire egészséges dolog ez a húrnak? Átmenetileg oké a dolog?!
2012. jún. 22. 20:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Most is játszottam rajta, érzem, hogy nagyon feszes a húr, de szépen szól. Csodálom is, hogy bírja :)
2012. jún. 22. 20:08
 2/2 anonim ***** válasza:

A húr bírni fogja, a gitár már nem annyira biztos :) Bár egy H-húr nem annyival vastagabb, mint egy E, de ha érzékeny a gitárod, meg is csavarhatja a nyakat egy picit.

Amúgy pedig tudom, hogy meglepő dolog, én is felháborítónak tartottam, de ha nem vadonatúj húrt szakítottál el, akkor az egész húrkészletet illik cserélni. Meg amúgy sem árt néha. Az az 1500 ft nem kéne hogy földhöz verjen kéthavonta.

2012. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!