Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki fogja bírni az aranyhörcsög...

Ki fogja bírni az aranyhörcsögöm a 3 és fél órás utazást az autóba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Lég kondis kocsi? Mer ha ja akkor ja xD

Ha nem akkor is csak legyen neki víz, tegyél a ketrecre egy vizes törölközőt, ne a napra tedd.

2012. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem is kibírta. Több hörcsögömmel is volt ilyen, hogy utazott kocsiba több órát. Ugyanúgy aludt.

2012. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig egyik hörcsögömet sem sikerült rászoktatnom a vízre, ezért almát, uborkát adok neki, amiben azért van folyadék.Csak azért kérdeztem, mert ezt a meleget a szobámban is alig bírja ki és akkor mi lesz vele a 40 fokos kocsiba?Ha lehúzzuk az ablakot, az se jó neki, mert nem szeretik a huzatot. De a vizes törülköző jó ötlet, mert akkor nem fog neki besütni a nap és nem lesz annyira melege sem.Szóval köszi az ötletet :))
2012. jún. 21. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mi a nyulunkkal utaztunk három órát, vonaton. Bár akkor még nem is volt kánikula. Vigyázz rá, hogy jól szellőző helyen legyen, és igyon eleget (vagy legalább olyat egyen, amiben folyadék van).
2012. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én Gyöngyösre jártam főiskolára Debrecenből, és hétvégente általában utazott velem a hörim oda-vissza, télen-nyáron (már amíg suli volt), elég jól viselte, szerintem nem lesz gond.

A törölközős ötlet egész jó, ha akkor eszembe jut, biztos én is így csináltam volna (sőt, még egy kis friss hideg vizet is vihetsz, hogy át tudd öblíteni a törcsit, ha már száradna vagy melegedne.

2012. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!