Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Netről valahogy meg lehet...

Netről valahogy meg lehet tanulni gitározni? Vagy lehetetlenség?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2012. jún. 28. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
teljesen lehetséges, esetleg annyi ,hogyha valami tartási vagy fogási hiba berögzül az később gátolhat, de egy korrekt szinten teljese lehetséges megtanulni gitározni. Zenesuliban sincs ez másképp, elmész tanítanak neked valamit, de az 90% ban otthoni gyakorlással válik hasznossá
2012. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valahogy meg. :)

Elég sok elérhető tananyag van.

2012. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

gondolom ismered a Tankcsapdát..

na az ő ..volt... gitárosuk Cseresznye is othon tanult ő se járt tanárhoz.. de a zenészek legtöbbje nem járt tanárhoz.. egyszerűen azt kell tanulni amit szeretsz azt a számot pl.. mert ha egy egyszerű de ugyan olyan amit utálsz akkor a gitározást se fogod szeretni..

2012. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

cseresznye az apjától tanult, legalábbis egyszer azt mondta


lehet netről tanulni, de aki onnan tanul, 90%ban szar, mert észre sem veszi a saját hibáit. és itt nem csak technikai dolgokra gondolok

2012. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én inkább fejlődésre ajánlanám a netet. A kellő alapok és a zeneelméleti háttér szerintem nehezen hozzáférhetőek a neten. Tudom, léteznek jó gitárosok akik azt sem tudják mit játszanak, de meglátásom szerint az gázos. Minden vélemény tiszteletben tartása mellett, Cseresznyével nem példálóznék, mert nem tartozik a jó gitárosok közé.
2012. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaj de lepontoztatok :d sok okos :D
2012. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!