Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gyorsan lehet megtanuln...

Milyen gyorsan lehet megtanulni gitározni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, és már régóta meg szeretnék tanulni gitározni, de eddig még nem vettem rá magam. 6 évig hegedűltem, zeneiskolába jártam. Nem szeretnék rocker lenni, csak az alap dolgokat szeretném elsajátítani, hogy le tudjam játszani pár egyszerű dalnak az alapját. Különtanárral milyen gyorsan mehet ez (évek? hónapok? hetek?)?
2012. jún. 15. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
pár akkordot tanár nélkül is megtanulsz egy év alatt rendesen, különtanárral valszeg gyorsabban fogsz haladni, de az egész elszántság kérdése meg ,hogy mennyit gyakorolsz otthon
2012. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az egyszerű dalok alatt? :D
2012. jún. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mondjuk egy "8 óra munka" jellegű dalt 2-3 hónap után élvezhetően lelehet játszani.
2012. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyszerű dalok alatt a régi klasszikusokat értem, amiket mindenki ismer. KFT, Piramis, Omega, Ákos stb.

2012. jún. 16. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!