Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak nekem furcsa h justin...

Csak nekem furcsa h justin bieber a youtube 100as listáján szerepel?

Figyelt kérdés

és emellett majdnem 800milliós(!!!) nézettsége van?

kicsit bosszanto, hogy egy 0 hanggal rendelkező mutálo b*zinak ekkora hírneve legyen...

kissé szégyen, hogy a nép ezt kajálja.

elnézést ha kissé vulgárisan fogalmaztam, de nagyon felb*szott ez az egész, tudom, hogy nem ujdonság ennek a b*zinak a hírneve, de akkor is...



2012. jún. 30. 22:59
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Téged az irritál, hogy Justin fent van a Youtube 100-as listáján...ez téged nem értem miért zavar, megérdemli.

Engem az irritál, hogy olyanokkal foglalkoznak az emberek akiket utálnak. Ha nem bírod Justint, akkor minek kérdezel ilyeneket, minek foglalkozol vele!!!??

Amúgy ha észrevetted, akkor Justinnak már fejlődött a hangja. Nem értem miért lenne meleg. Ha most a stílusára gondolsz, akkor elmondom, hogy ő megvehet szinte magának bármit, mert telik rá, de még így is többet adakozik másoknak, mint hogy magára költené minden pénzét. Justint jobban érdeklik a rajongók, mint saját maga. Koncerteken amikor egy rajongó megakarja ölelni, de a biztonsági őrök nem engedik, sőt ellökik a lányt onnan, akkor Justin is félre löki az őröket, és csak azért, hogy azt a lányt megölelhesse, vagy puszit adjon neki.

Volt egy kislány, sajnos múlt időben kell erről beszélni...aki rákos volt. (6 éves). A kislánynak csak az volt a kívánsága, hogy halála előtt találkozzon Justinnal, hisz ő volt élete első, és egyben utolsó szerelme. A kislányt Avalanna-nak hívták. Justin megtudta, hogy van ez a kislány, és meglátogatta. A kislány nagyon örült neki, ez volt élete legjobb pillanata. Justin, és Avalanna annyira jó barátok lettek, hogy nagyon sok időt együtt töltöttek. Justin akár egy koncertet is letudott volna mondani érte. Avalanna Justintól kapta élete első, és utolsó csókját. A kislány volt Justin hercegnője.

Justinra azért mondják hogy meleg, mert ,,páwa" stílusban nyomja, és mert RÉGEN vékonyabb volt a hangja. Nem akarok senkit sem elszomorítani, de Amerikában mindenkinek vékonyabb hangja van, mint bármelyik más Európai embernek.

Ti olyanokat mondok rá, hogy b*zi, köcsög, homokos...de ha nem vettétek volna észre, akkor ez személyes megsértésnek minősül. Én már helyettetek is szégyellem magamat, hogy ilyen emberekkel lakok egy országban. Csak gratulálni tudok hozzá! (y)

Nem tudom ti mit szólnátok hozzá, ha leócsárolnának titeket. Gondolkozzatok el előbb, mit írtok le, és aztán... Mielőtt kérdeznétek, igen, én is JB fan vagyok, de ha nem lennék az, akkor sem mondanák róla olyanokat, amivel megsérthetem.

2013. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó hozászóloval. Az egy dolog, hogy nem birjátok öt, de még sem kéne folyton öt piszkálni. Mostnapság divat mindenkit lemelegezni, s ha az is lenne akkor mi lenne? Ahhoz sem lenne közötök. Amúgy én nem vagyok a rajongója, tulajdonképpen nem is érdekel a srác, de az már annál inkább, hogy divat másokat leszólni. Sajnos
2013. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!