Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mért mondhatja a tesóm mindig...

Mért mondhatja a tesóm mindig a Van Halen zenekarra, hogy bu*ik?

Figyelt kérdés
semmi ilyesmit nem találtam róluk. Most nem tudom, hogy csak nemtetszését akarja-e kifejezni, vagy komolyan mondja. Mindenkire ezt szokta, akiket nem bír. (Most nem tudom tőle megkérdezni.)
2012. júl. 2. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Csak rá kell nézni a csávókra:

http://www.youtube.com/watch?v=k8LdRJqjjRM

2012. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem b.zik csak glam metalosok:) A stílusra jellemző,h férfiak női ruhákba öltöznek,sminkelik magukat stb.Amúgy,én lesz.rnám azt is ha tényleg b.zik,a zenéjük tetszik az,h hogy néznek ki az egyáltalán nem érdekel.
2012. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, igazad van, csakhogy én nem hallgatom őket, szóval nem arról van szó, hogy ez befolyásolná a véleményem. Csak régi újságokat lapozgattunk a tesómmal, és elgondolkodtatott a dolog, mert már máskor is mondta ezt.


Egyébként a glam metalról tudom, hogy iylen: BOn JOvi, Mötley Crüe, RATT, Dokken, Winger, Tigertailz, Hanoi Rocks és táersaik.

2012. júl. 4. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:
DLR több punciban volt, mint egy gynekológus, úgyhogy nem hinném, hogy melegek. simán nem szimpatikusak a tesódnak. :D
2020. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!