Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Nirvana szerintetek mainstre...

A Nirvana szerintetek mainstream zenekarrá vált?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Már 1991-ben is meainstream volt. Ne feledd, hogy az MTV tette őket naggyá. Én emlékszem, mennyit tolták a Smells Like Teen Spirit-et és a Come As You Are-t meg asszem a Lithium-ot is. Ezek hatására vettem meg a Nevermind kazettát annak idején...
2011. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizonyos fokig igen, de ettől még nagyon jó zene. Nem Kurt tehet róla, hogy picit divatba jöttek. Ő egyáltalán nem bírta a népszerűséget, meg is ölte magát. Az egyik legőszintébb rocksztár volt szerintem. Egyébként van egy szám, ami a haláláról és az azt követő tömeghisztériáról szól, ez is elég jól bemutatja, hogy a végén már egy csomó olyan ember is rajongónak mondta magát, akik nem is tudták miről van szó. http://www.youtube.com/watch?v=bF7nmr97dU8
2011. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazából én is így gondolom, ahogy ti is írtátok. A zeneszámot pedig már hallottam. Elsőre is értettem a lényegét, de ennek ellenére nem tetszett.
2011. aug. 5. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!