Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mért van az, hogy egy régen...

Mért van az, hogy egy régen nagyon híres együttes énekese önállóan nem híres?

Figyelt kérdés
Sokszor látni/hallani olyat, hogy volt egy állati híres együttes, és aztán feloszlanak, vagy összevesznek, vagy akármi, és az énekes tovább megy egyedül, de egyedül már nem oylan híres. Pedig továbbra is remek hangja van (mert tegyük fel, hogy az van neki), továbbra is ő írja a dalait (mert sokszor az együttesekben, ha maguknak írják a dalokat, az énekes/gitáros, vagy más oszlopos tag írja ezeket), nem változik a tehetsége, stb. A mondanivalója és a stílusa kicsit megváltozhat, de nem valószínű, hogy szögesen magának ellentétes dolgokat kezd hangoztatni, vagy hogy aki eddig popot énekelt, most metált fog, és fordítva. És ezek az énekesek, ha híresek és ismertek is maradnak, sosem érik már fel a régi együttes hírnevét. Miért lehet ez? Hová lesznek a régi rajongók? Az én kedvenc együttesem nem oszlott fel, de feltételezem, ha megtörténne, kíváncsi lennék, hogy folytatta az énekes/gitáros tovább, stb.
2012. júl. 5. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

azért ez sem mindig igaz. pl. Robbie Williams nagyobb karriert futott be egyedül mint a Take That-el. Sting is népszerű még mindig pedig a Police már régen feloszlott.

szerintem sokan egyszerűen megszokták azt hogy egy csapat tagjai és egyedül nem tudják úgy szervezni a dolgokat hogy ugyanolyan jól menjen nekik. de az is lehet hogy valamilyen szintem elmegy a kedvük a zenéléstől.

2012. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én kedveltjeim közt nincs arra példa hogy az énekes, zenekara nélkül alkotott volna olyan jókat mint velük. talán ezért.
2012. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
persze, vannak kivetelek, ez igaz. De azert szerintem a többsegre igaz. bocsanat, rossz a billentyűzetem. szóval vannak kivetelek, de akkor is eleg jellemző szerintem. es továbbra is akarnak zenelni, különben nem csinalnák. szerintem. de az is erdekes kerdes, vajon mert nem tudnak ugyanolyan jó dolgokat alkotni.
2012. júl. 6. 00:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Én inkább az ellenkezőjét látom Pl.


Beyonce

George Michael

Robbie Williams ( előttem már írták)

Diana Ross

Janis Joplin

Michael Jackson

Rob Thomas

Sting

Tina Turner

Cher

Rod Stewart

Phil Collins

Justin Timberlake


Mindegyikük együttesben kezdte a pályafutását, de igazán ismertté a szólókarrier tette őket.

2012. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja csak azért látja így a kérdező, mert aki egyénileg befutott, neki meg a zenekarát nem ismerik, vagy vmi ilyesmi... amúgy miért nem lesznek híresek egyénileg, akik nem lesznek? sok mindenből fakad, ami nekem most eszembe jut, hogy a banda nem ő volt. nem ő kreálta a dallamot, adta az összes ihletet, a szöveget, az életérzés pl 5 emberből állt nem 1ből. ők sokan átéltek dolgokat, ez mozgatta őket, de most megváltozott az élet, egyedül. már megöregedett, teljesen megváltozott a világnézete, hozzáállása, aktivitása, érdeklődése. új utakat keres, amik v jók v nem, mivel nincs hozzá tapasztalata, v kreativitása, vagy szimplán nincs olyan jól reklámozva mint anno a banda.
2012. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

" ja csak azért látja így a kérdező, mert aki egyénileg befutott, neki meg a zenekarát nem ismerik, vagy vmi ilyesmi.."


Ez mondjuk lehet.

Pedig a felsoroltakat ismerem, és az együttesüket is, de magamtól nem ugrana be ennél a kérdésnél az együttesük.

Egyébként biztos igazad van, csak fura, mert pl. annak idején Mick Jagger is próbált szólózni, és éő a bandájához képest elég nagyot bukott, pedig azért ő volt menedzselve. Meg persze, nem ugyanaz, minét ha éééééééééééé5en írnák a dalokat, de egy együttesben sem öten szokták, csak 1 vki max 2. A többi dolog azért igaz.

2012. júl. 7. 01:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs az "é" betűkért, rossz a billentyűzetem.
2012. júl. 7. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!