Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » GITÁROSOK figyelem! Mennyit ér?

GITÁROSOK figyelem! Mennyit ér?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a gitárról? Csak a gitár NEM a játék...(azt tudom h szar XD) Nincs erősítőm ezért csak ki van hangosítva....de a gitárról mi a vélemény? Mennyit ér szerintetek?


[link]



2012. júl. 8. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

az elején tetszett amit játszottál :D szóval nincs azzal gond :D

egyébként a gitárból nemsokat látunk.. ha jól látom, valami olcsó strato utánat, bár lehet, hogy valami jóféle fából van, az a baj, hogy rossz minőségű felvételnél nem fogjuk tudni, hogy milyen lenne a hangja egy komolyabb erősítőn. Az, hogy mennyit ér, az ugye azt jelenti, hogy mennyiért tudnád most eladni. Én egy 10est mondanék rá, bár lehet, hogy ha kiderül róla, hogy pl valami jóféle fából van, akkor kicsit többet kapsz érte, de ahogy én godnolom most, egy olyan 10esnél többet nem nagyon.

2012. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Milyen gitárról mégis?

Egy fél fogólap látszik meg valami brummogás hallatszódik.

2012. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Lécci ne azt nézzétek, hogy milyen bénán játszok XD ... az a lényeg h nem hamis...."

Egyébként iszonyú hamis.

2012. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
akkor mossál fület...a dal baromira nem hamis (max amikor elnyomom de az megint más) meg erősítő nélkül telefonnal megnézem h te mit csinálsz XD ... na linkeld be...
2012. júl. 8. 22:19
 5/14 A kérdező kommentje:
Amúgy se az volt a kérdés. A hírdetésbe biztos nem egy fél fogó lap lesz hanem teljes kép...
2012. júl. 8. 22:21
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor mi volt a kérdés?

A gitárból semmi nem derül ki, csak hogy rohadt hamis, hogy a hangolás miatt, vagy a szar bundozás miatt, az ennyiből nem állapítható meg.

2012. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ezzel a vidóval biztosan NEM fogod eladni a gitárt, szóval inkább szedd le minél hamarabb.
2012. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az volt az első mondatom, hogy NINCS ERŐSÍTŐ és TELEFONOS felvétel és a kérdés: Mennyit ér? (tudod kis kérdőjel a végén...némaértő olvasás...neked hogy lett meg az érettségid?
2012. júl. 9. 07:26
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

De honnan a f*szból lehetne megmondani ebből, hogy mennyit ér te agyatlan idióta???

Ez alapján a videó alapján egy rothadt banánhéjat nem ér, annyira fos.

2012. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem értem miért kell lehurrogni....én gitártanár vagyok...az első dal a csendes éj gyönyörűen felismerhető, később a system of a down egyik száma...meg 1 meuett...az akkordok is szépen szólnak...persze ahhoz képest, hogy csak fel van hangosítva (még egy vorson is így szólna ha csak hangosítva lenne és nem erősítővel torzítva) valóban felismerhetők a számok és nem hangolodik el a játék közben...erősítővel elég jó darab lehet belőle...én mivel több infót nem tudok róla 15.-nél többet nem adnék érte...de mivel nem is szobadísz kategória azért tuti több mint egy 10-es....(én már találkoztam szobadísz kategóriával :) ez nem az...nem kell olyanokra hallgatni akik nagy zenésznek hiszik magukat...ha a gitár adat kell ahhoz, hogy árat mondjon az díszgitáros és de nem ér sokat! Sok sikert az eladáshoz...szerintem 15.-öt kérhetsz érte (főleg úgy h a szólógitárok 30-nál kezdődnek) Annyit megér tutira!
2012. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!