Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 1. k: Gitárosok figyelem!...

1. k: Gitárosok figyelem! Segítség kellene amikor lefogom a húrokat és sok ideig gitározok az után fájnak az ujjaim. Van ez ellen valami megoldás? : S 2. k: hogyan lehet magadtól gitározni tanulni? -. ^

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után megkeményedik a bőr, és nem fog fájni. Ehhez sokat kell gyakorolni. Egyedül tanuláshoz ezt a honlapot ajánlom: [link] és a Muszty-Dobay könyveket.
2011. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Max 6 év, és nem fog többet fájni. Konkrétan igaz, amit a Muszty-Dobai könyv ír, 9 éve gitározok, és cérnát tudok fűzni az ujjbegyembe, vagy korlátlan ideig gyertyalángba tartani. Nem fáj.

Gitározni tanulni legjobban szerintem is ebből a gitáriskolából lehet, ha az alapok megvannak, akkor pedig a net kifogyhatatlan forrás: youtube oktatóvideók, ultimate-guitar.com.

2011. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mágia, okkultizmus témakör? =D


Nem gitározom, hanem hegedűlök pár éve, először nagyon fájt, de pár hónap alatt megszokta az ujjam.

Fogalmam sincs, hogy miért, de egyszer megvettem a Gitársuli c. könyvet. Jó vastag, színes képekkel, kezdőknek való. Szerintem elég érthetően magyaráz, egyszer az egyik benne lévő dalt (ismert könnyű rock számokkal tanít) én is lejátszottam, ahhoz képest, hogy először gitároztam, egész tűrhetően (?). Azóta se nyúltam se a gitárhoz, se a könyvhöz. =D

2011. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
megszokod. és lesz bőrkeményedésed
2011. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
De ezzel a gitárral mondjuk szellemet akarsz idézni??? vagy rontást hozni valakire? :D Mert ha nem,akkor rossz témakörben szerepelsz te is meg a gityód is!
2011. ápr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
nem éri meg, ocsmány bőrkeményedés lesz az újjaidon a gitártól. Inkább zongorázz.
2011. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, inkább maradtál volna csendben.
2011. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

3 évig zongoráztam első dolog nem szeretek zongorázni><

második dolog stílust váltottam és abba nem hiszem h a zongora bele fér(punk rock)

harmadik én nem vagyok finnyás a bőr keményedésre : DD

a téma kör pedig véletlen volt :$

a válaszokat köszönöm hasznosak voltak : DD

2011. ápr. 26. 11:56
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
ha igazi punk vagy akkor meg zongorán is játszhatsz. annak a lényege a lázadás nem?
2011. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
De a punk rock zenében nincs zongora tudtommal :D.
2011. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!