Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség a zenekar és...

Mi a különbség a zenekar és az együttes között?

Figyelt kérdés

tudom volt már ilyen kérdés,de nem kaptam kielégítő választ

a 1 direction hova tartozik? mert sokan azt írják zenekar pedig k******a nem játszanak semmilyen hangszeren!!!! csak 5 b*zi nyávog....

és az AC/DC,Iron Maiden, Tankcsapda,Depresszió... , ezek lennének az együttesek? nem ezek az "igazi" zenekarok?!

mert én abban a (tév)hitben éltem hogy az a zenekar amiben játszanak hangszeren és énekelnek!

de valaki világosítson fel,nem akarok hülyén meghalni -.-"


2012. júl. 9. 09:48
 1/4 A kérdező kommentje:

elnézést ezért a megnyílvánulásomért,de nagyon fel bír bosszantani,hogy a kis p*csák azt se tudják miről beszélek mikor azt mondom : Pokolgép,Gun's n roses, Edda,Akela,Ossian...


16/l

2012. júl. 9. 09:53
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
A zenekarok az több féle hangszeren játszanak.Az együttesek olyan mint az AC/DC,Iron maiden meg hasonló,mert ott csak néhány hangszer van.Egyébbként engem is idegesítenek hogy nem ismerik fel a jó zenéket a p***k.
2012. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az előző vagyok.Az az 1 direction az a új fiú banda mert az együttes mert ők nem tudom hogy játszanak hangszereken.Az együttes
2012. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden zenekar együttes, de nem minden együttes zenekar. Zenekar az, amelynek a tagjai nagy százalékban zenélnek a zenekarban. Akik meg nem, azokat szokták szimplán együttesként emletgeetni. Így zenekar az AC/DC,Iron Maiden, Tankcsapda,Depresszió, de együttes pl a Backstreet Boys, a csinált bandák nagy részével együtt, a DJ-párosok általában, de szerintem még a Prodigy is, ami bár a kedvencem, a zenét nagyrészt Liam csinálja, a másik két figura meg leginkább csak MC és showman. Ja, együttes még a Bolyki Brothers és a többi acapella banda is, mivel az alapformációban nincsenek hangszerek.


Kezicsókolom!

2012. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!