Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet Dubstep hangzást...

Hogy lehet Dubstep hangzást csinálni?

Figyelt kérdés
Olyan hangzást, hogy lehet csinálni ami a dubstepben van, tehát azt a fűnyíró effektust :D

2012. júl. 9. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyere hozzám és nyírd le a füvet
2012. júl. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint úgy érted, hogy "wobble bass". Keress rá erre, és írd hozzá a program nevét, amivel próbálsz "zenét írni". De nem értem, hogyha valakit érdekel a téma, miért nem veszi a fáradságot, és olvas utána műfajnak.
2012. júl. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A dubstepet nagyjából ugyanabból a hangzásból állnak, csak mindenki kicsit változtat rajta, szóval általában van "Wobble Bass", "Growler" stb hangok, nem tudom mit hogy hívnak igazából, könyvet lehetne kiadni arról hogyan kell dubstep-et csinálni(Szerintem van is róla.. ) keress rá google-n nézz szét magyar oldalakon, de persze ahhoz hogy dubstepet tudj csinálni érteni kell a DAW programokhoz pl(fl studio,ableton) stb..
2012. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!