Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdésnek milyen akusztikus...

Kezdésnek milyen akusztikus gitárt ajánlanátok? Klasszikus vagy western?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Én klasszikust, mert az kíméletesebb a kézzel, tudniillik glicerint tartalmaz ☻.

A western-en fém húrok vannak, tökösebb a hangja de nehezebb is rajta játszani.

2012. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A klasszikus leginkább komolyzenére való.

A western rockra, bluesra, hasonlókra.

El kell döntened, melyik hangja tetszik jobban.

Azért szokták kezdésre a klasszikust javasolni, mert az nylon húros, és nem fáj tőle annyira az ujjad.

De ha fémhúrosat szeretnél, azt vegyél, hamar megkeményedik az ujjad, ha sokat gyakorolsz. Utána már nem lesz gond.

2012. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. júl. 13. 09:21
 4/5 anonim válasza:

Gyakran kezdik a gitárosok klasszikussal, én is azzal kezdtem, de közben unokatesóm western gitárján is próbálkoztam és szerintem bárki képes megtanulni western gitáron is.

Azt vettem észre azokon az ismerőseimen akik több évig csak klasszikuson játszottak, hogy sokkal keményebben és erőteljesebben akarják kihozi a hangokat a gitárból...

én a westernt ajánlom, fájni fog, de szerintem megérti! :)

Már sokan túlélték :D

2012. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nő létemre western gitárral kezdtem és hamar hozzáedződtek az ujjaim. Inkább azt vedd figyelembe, hogy milyen stílusban szeretnél játszani.
2012. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!