Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rád melyik együttes/előadó...

Rád melyik együttes/előadó tett a legnagyobb hatást? És milyen módon?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
avenged sevenfold
2012. júl. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
uhh...hát elég sok. pl Architects,MMF,My Chemical Romance,Avenged Sevenfold,Juliet Simms . De még sorolhatnám órákig. Mindegyikben találtam valami különlegeset.A szövegeik átsegítettek egy-egy "korszakon".
2012. júl. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 chrishu ***** válasza:
Stratovarius
2012. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

foals

csak be kell tenni egy tavaszi délutánon, amikor az ember magányos

2012. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
arctic monkeys, bloc party nagyon jó szövegeket irnak, ezeken kivül protest the hero, alesana
2012. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dr. Dre és Eminem.

http://www.youtube.com/watch?v=FY9HfOfG6h0


Amikor meghallottam ezt a számot egyből beleszerettem a rap zenébe. Régen egy visszahúzódó, félénk gyerek voltam. Elkezdtem hallgatni ezt a fajta zenét és szép lassan egyre jobban megváltoztam. Megnőtt az önbizalmam, nyugodtabb lettem és ki merek állni magamért :)

2012. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pantera,metallica,tankcsapda(de még 2000 tájékában),limp bizkit,g n r, ilyesmikkel kezdtem anno manapság már mindenevő vagyok amiben van hangszer ez alatt értem a jazz-t,blues,könnyűzene,klasszikus... de fő területem metalcore...
2012. júl. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket:)
2012. júl. 18. 08:47
 9/9 anonim válasza:
Leander <3
2012. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!