Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik basszusgitárt válasszam?

Melyik basszusgitárt válasszam?

Figyelt kérdés

Csak 162 cm vagyok

A 2 kozul melyik lenne jobb?

[link]

[link] az árkülömbség nemnagy tehát Cort vagy Ibanez , tudom hogy ezek kisebb fajták



2012. júl. 15. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hány centi vagy, inkább az, mekkora a kezed, milyen hosszúak az ujjaid.

A rövid menzurás Ibanezen kis kézzel könnyebb játszani, de a rövidebb húrhossz miatt kissé sötétebb, tompább lehet a hangja, igazán jó, kontúros basszushangot szerintem a normál hosszúságú nyakkal kapsz. Tehát Cort szerintem. (Nekem kicsi a kezem, mégis tudom használni a normál menzurást.)

2012. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem ez a cort van, én is csak nemrég kicsit több mint egy éve tanulgatok basszuson

szerintem kezdésnek megfelelő bár ha most azt veszem, hogy ha egyszer újra kell bundozni akkor inkább veszek vagy csináltatok egy drágább gitárt

2012. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem inkább fendert válassz
2012. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
így van
2012. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!