Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan minőségbeli különbsé...

Van olyan minőségbeli különbség a Music Man Sterling Petrucci és az olcsóbb Music man OLP Petrucci gitárok között hogy érdemes legyen a majd kétszer annyiba kerülő Sterlingre költeni?

Figyelt kérdés
Nagy különbség van mondjuk az összeszerelés minősége,a hangzás vagy a tremolóik minősége között.Ha jól tudom a Sterlingben sem az eredeti Music Man Petrucci modelből való Dimarzio hangszedők vannak,szóval ha Egy OLP-t szerelnénk fel ezekkel a hangszedőkkel még mindig olcsóbban jönne ki de hangzásban talán többet ki lehetne belőle hozni.

2012. júl. 17. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
a Sterling nek talán jobban sikerült az eredeti "petrucci hangzást" létrehoznia az OLP hez képest szerintem halgass meg youtube on videókat és dönts a füled alapján Sterlingről itt egy teszt ! : [link]
2012. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy egy netes videónak van olyan hangminősége, hogy ezt eldöntse.
2012. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már többször is láttam ezt a tesztet és ha ilyen zenészek dicsérik akkor biztos remek hangszer de az is igaz hogy így videókról nézve tényleg nem lehet eldönteni hogy akkor melyiket is érdemesebb megvenni mert mondjuk ha az ára kétszer annyi attól még nem biztos minőségileg is kétszer olyan jó.Ha például 10-15 évre akarok hangszert vásárolni akkor jó döntés lenne-e egy OLP?
2012. aug. 5. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Hangzást szerintem felejtsd el, a kényelem döntsön, ilyen árkategóriában egyszerű elektromos gitároknál, már nincs olyan, hogy rossz hangzás.
2015. okt. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!