Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Monster Beats by Dr. Dre...

A Monster Beats by Dr. Dre Solo a nem eredeti változatban ugyan olyan jól szól mint az eredeti vagy nagy a külömbség nagyon lehet rajta érezni hogy, nem eredeti?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:

A Beats eleve nem szól olyan hűdejól, azért kerül annyiba, amennyibe, mert Dre-hez van köze. Na, de ha még ezt hamisítják is, akkor garantálhatom neked, hogy nagyon-nagyon lehet érezni rajta, hogy egy 1500 ft-os Philips fejhallgatóval is jobban jártál volna.


Ha a hangminőség számít, vegyél agybadugós Sennheiser fülhallgatót, az elég jól szól, vagy innen gyakorlatilag bármelyiket:


[link]


Ha viszont csak villogni akarsz vele, akkor teljes nyugodtsággal vedd meg a hamisat!

2012. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ég és föld a különbség!! Tavaly Vaterán átvertek egy ilyen Solo-val, azt állította a gyerek hogy eredeti, aztán nagy kamu volt. 30ezrem ráment, kaptam egy recsegve szóló, kényelmetlen vackot! Köze sem volt az eredeti termékhez. Aki jobban vágja a témát, az elsőre levágja hogy fake, a kamuval max. a kiscsajok előtt lehet villogni.
2012. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek a fejesek nem jobbak a beatseknel csak olcsobbak.
2012. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Am faket ne vegyel akkor mar inkabb arrol a weblaprol vegyel valamit.
2012. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Am van egy jo fake a solo mini csak 5-6000ft es egesz korrekt de nagyon eszreveheto h nem eredeti.
2012. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
23:57: ha azt állítod, hogy a Beats jobban szól, mint bármelyik arról az oldalról, akkor hülye vagy, mint a faszom.
2012. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam h a beatsek jobbak hanem azt h dragabbak. Am probaltal mar egyaltalan rendes beatset (nem solot)?
2012. júl. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáltam mindet még kint New Yorkban, audiofil hangkártyával, természetesen nem MP3-mal, kitérdelt basszusa és hiányzó közepe van, nem túl részletes, és mindent összevetve olyan, mintha a régi walkman-eken bekapcsolnád a "loudness" kapcsolót. Nem mondom, van nála ezerszer rosszabb, de ennyi pénzért a világ legjobbjának kéne lennie.
2012. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát akkor az nem volt eredeti! Én a best buyban kipróbáltam mindet és a studio győzött meg. Am New Yorkban én is nézelődtem és tényleg sok volt a fake!
2012. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 penge76 válasza:
Én németben vettem egy studiot.. árában ott a 200 füles közül amit probáltam, meg sem közelitették.. bizti nem a legjobb de az is biztos hogy nem sok jobb van az árában..
2012. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!