Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitár éri meg jobban?

Melyik gitár éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Gitárt szeretnék venni és 4 gitár tetszett meg. Stagg r500 Stagg g300 Dean evo xm Epiphone lespaul spezial II. Eközül a 4 közül melyik érné meg aa legjobban? Mindegyik gitár 40 ezer forint környékén mozog. Eddig egy harley bentonom volt egy hbt16bk ezt szeretném lecserélni valami komolyabbra mert azt a szintet amihez az kellett túlléptem.

A gitárokról itt vannak linkek.


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. júl. 20. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyiket se. Ha rám hallgatsz, nem veszed meg egyiket sem, mert ezek mind sz*rok! Jobban járnál ha spórolnál egy kicsit, és vennél egy ilyen gitárt :

[link]


Én is ilyenre spórolok már egy ideje. És neked a 40k-hoz már igazán nemkell sok, és ezzel a gitárral aztán lehet mindent! Remélem megfogadod a tanácsom és erre a Cort gitárra esik a választásod! :)

És ittvan még egy videó is : http://www.youtube.com/watch?v=RcDMv9tE_dc

2012. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Epiphone lenne a legjobb közülük
2012. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp ezek közül kell választani, akkor az Epiphone Les Paul..

De ha nem gond némi plussz költség, akkor Squier Affinity. Mindent ver ebben az árkategóriában. Ha nem fér bele árban, akkor vegyél használtat!

2012. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ízlés kérdése, az is szóba jöhet de mivel 2 humbuckeres gitárokat kérdezett nem ajánlottam neki signle coilosokat
2012. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Affy-nek van humbuckeres kiadása is, nekem is olyan van. HSS.
2012. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!