Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi történt Ákossal? :O

Mi történt Ákossal? :O

Figyelt kérdés

Mi ez a zene??

http://www.youtube.com/watch?v=RVyTZPisVdQ

Meg ez a rettenetesen meleg viselkedés?

Én a Bonanzás számait szerettem, de ez kb. olyan, mintha a Compact Discot akarná másolni.

http://www.youtube.com/watch?v=iVMIXTv9tJg&feature=related

Úristen... Na, igen. Valaha Ákos rajongó voltam:) Nem is olyan rég.



2012. júl. 21. 01:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

pfff.

másol?

feldolgozott egy örök klasszikust ennyi.

http://www.youtube.com/watch?v=TzFnYcIqj6I

2012. júl. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első videó perfekt, az első szám jobb lett mint az eredeti előadóé:) A második meg olyan, hogy gondolom ki akart próbálni valami újat, most valami kevésbé Ákososat, valami olyat, ami tőle meglepetést okoz. A szövegéből most kábé annyit hallottam, hogy "sztereo tipikus, tipikus sztereo" , de itt alszanak mögötten ketten, úgyhogy nem fogom felhangosítani, hogy a többit is értsem! :D Most ha csinál egy-két olyan számot, ami nem a megszokott stílusa, az szerintem nem baj!! Szerintem akarja mutatni, hogy ő másfélét is tud, például bulizósat, és nem akar unalmas lenni. Ennyi az egész:D Ja és a sima Ákos sokkal jobb mint a Bonanza!!!:-D Mondjuk a második videó, amit linkeltél, az nem az én stílusom, én a többi Ákos számot szeretem!!! Remélem nem nagyon akar elmenni ilyen irányba! A szintipop valamilyen szinten jöhet, bár az Előkelő idegen elsőre furcsa volt, de másodszorra már imádtam <3 Ákos akkor is jó!!! <3 Kedvenc:-)
2012. júl. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok megint! Valami kimaradt^^ : Nekem nem lenne unalmas, ha még sok- sok olyan számot csinálna, mint pl az Indiántánc, az Ölelj meg újra, az Akarod még, az Angyali szerető... Ezeket imádom, és mindig fogom hallgatni!! Szóval Ákos nekem mindig kedvenc marad!!:-)
2012. júl. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

én meg nem szeretem, amikor valaki össze-vissza csapong a stílusok között,főleg ha ezt azért teszi, "Meeee' tudok én olyat is ám!"

tudjuk,hogy tud, csak nem ez az erőssége. Ez kb olyan, mintha Stephen King elkezdene romantikus lányregényeket írni. hamar hitelét vesztené.

2012. júl. 21. 11:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy kicsit magának is akart bizonyítani vele, hogy másban is jó! Vagy csak ki akarta próbálni, hogy a közönségének ilyen is tetszik-e! Bízz benne! Tudod, hogy elmondta interjúkban, hogy kellenek újítások, hogy ne unja el az ember a saját zenéjét! Igaz, nem egészen így mondta, mert az csak számokra vonatkozott:) Meg ha tetszik neki, hadd csináljon ilyet is néha! Ha szereti ezt a fajta zenét is, akkor nem mondhatjuk neki, hogy ne csináljon ilyet!:-)


De mondjuk elgondolkoztam, hogy ha átmegy ilyen stílusba, akkor lehet, hogy még sem lesz már a kedvencem, de az interjúkat úgy is nézni fogom vele, meg követni továbbra is a munkáját, max ha nem tetszenek az újak, akkor nem hallgatom:D De Ákos akkor is profi! :) :)

2012. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megint én:D (2-es is én vagyok) Meghallgattam, és ez olyan gúnyos hangvételű:-) Szóval szerintem ki akarja gúnyolni az ilyen fajta hangcsinálást:D Már az első ilyen versszak vagy mi mindent elárul:D


egy kis zaj innen, egy dallam onnan

középen meg dobban, tipikus sztereó

anyád csak kérdi, apád nem érti

a nő meg a férfi, tipikus sztereó

az eszed tudja, de a szíved újra

ugyanoda húzna, tipikus sztereó

az aki gazdag sok hangszórót kaphat


:) Szóval nyugi!!!:D

2012. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ismét én! Ennek a Tipikus sztereónak a hangszerelése nekem tetszik!!! : )
2012. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, már megint én! Párszor meghallgattam, és már megszerettem ezt a számot!!! Szóval köszi a linket hozzá, mert mikor azt mondta "Kosi", hogy két vadi új számot is játszanak, akkor gondoltam Előkelő idegen az egyik, és akkor mi van a másikkal? Akkor meg is válaszoltad nekem ezt a kérdést! :D
2012. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy segíthettem:))

Hát, nem vagyunk egyformák:) Persze ez nem is baj.

2012. júl. 21. 16:27
 10/12 A kérdező kommentje:
Különben ez már akkor 3 új szám. Ez a Sztereo az egyik, az előkelő idegen a másik, a here comes therain angel a harmadik.
2012. júl. 21. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!